Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy cierpienie musi byc przytłaczające?  (Przeczytany 7882 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #21 : Wrzesień 23, 2009, 23:04:00 »

WYSTARCZY POPATRZEĆ NA CHORE DZIECI.ZA CO CIERPI DZIECKO Z BIAŁACZKĄ? CHYBA ZA NIE WINNOŚĆ? ALBO DLACZEGO LUDZIE TRACĄ WZROK? TEGO NIE WIEM. ALE  WIECIE CO? DZIŚ RANO PISAŁAM Z KIMŚ NA GG. BYŁY TO PORADY PSYCHOLOGICZNE. JAKIE BYŁO MOJE ZDZIWIENIE JAK TA OSOBA NAPISAŁA MI "JESTEM NIEWIDOMYM PSYCHOLOGIEM" TAK WIEM ZASKOCZENIE ALE SERIO TEN MĘŻCZYZNA PISAŁ NA GG ZA POMOCĄ SPECJALNEGO PROGRAMU.... NO WIĘC MY WIDZIMY TAK? TO ZACZNIJMY WIDZIEĆ CO SIĘ W POLSCE DZIEJE. ZACZNIJMY PISAĆ.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2009, 23:24:22 wysłane przez 62norbi » Zapisane
sylwenka
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 16


POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE


« Odpowiedz #20 : Maj 13, 2009, 16:30:14 »

Czujesz się osamotniony. Postaraj się odwiedzić kogoś, kto jest jeszcze bardziej samotny.
PISAŁ JAN PAWEŁ II. GDY PRZEZWASZ PROBLEMY I SMUTKI CIĘ OGARNIAJĄ PAMIĘTAJ NIE JESTEŚ SAM. BÓG JEST Z TOBĄ. KOCHA I PIELĘGNUJE. ZGADZAM SIĘ ZE STWIERDZENIEM ŻE BÓG NIE JEST WINNY CIERPIENIU ON JE DOPUSZCZA ALE NIE ZOSTAWIA NAS SAMYCH Z TYM.
Zapisane

sYLWIA jASKÓLSKA
adamo80
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


to jedna krótka historia z mojego życia


« Odpowiedz #19 : Marzec 04, 2009, 01:43:37 »

Cierpienie - można by wiele pisać ale zacznę od podstawowego pytania jakie się nam często nasuwa gdy CIERPIMY BOŻE DLACZEGO MI TO ROBISZ
czĘsto w takich chwilach oskarżamy Boga .Ale to nie Bóg sciąga na nas cierpienie robią to ludzie ,A Bóg jedynie dopuszcza do istnienia cierpienia.
jako na potwierdzenie swojej wypowiedzi mogę podać cytat wypowiedz koleżanki która zapoczątkowała ten temat a mianowicie pijany kierowca,złodziej który nas okradnie,bandyta który zrani próbując obrabować.
jak to kiedys powiedzial cierpienie nas uszlachetnia ,stajemy się lepszymi ludzmi,ale niekiedy  sprawia ze stajemy się gorsi,źli i mściwi
napewno kazdy z nas przezywał rózne typy cierpienia np:cierpienie po stracie /śmierci/kogoś bliskiego,cierpienie po zawodzie miłosnym,cierpienie z powodu samotnosci i braku zrozumienia i cierpienie bo jestesmy np wyśmiewani itp
powiem tak przeżyłem chyba wszystkie typy cierpienia jakie wymieniłem i nasuwa mi sie jedno stwierdzenie :"CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI"

pozdrawiam napromieniowanych z powazaniem ADAM
Zapisane

szukając swojego miejsca na ziemi
trafiam w przedziwne miejsca
gruszka
Gość
« Odpowiedz #18 : Listopad 22, 2008, 05:15:21 »

pozwole sobie na cytat.

Antoine de Saint-Exupéry
To co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem twoich największych radości.

   ZNAJDZMY    POZYTYWNE STRONY  Z CIERPIENIA:)   KOCHANI
Zapisane
Maya85
Gość
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 03, 2008, 17:40:26 »

Cierpiec musimy poto zeby docenic to co mamy...
Zeby odroznic dobre chwile od zlych
Cierpimy bo jestesmy tylko ludzmi i mamy w sobie wiele emocji
Nieststy cierpienie muai byc dojmujace...
Ja doznalam jego i wiem jak to jest...
Chyba kazdy z nas..ale wazne jest zeby umiec z tego wyjsc,byc silnym i isc dzielnie do przodu
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #16 : Marzec 24, 2008, 19:15:05 »

Myślę że bez cierpienia życie(piszę tu o sobie) nie byłoby "pełne" Owszem kiedyś zadawałam sobie notorycznie pytanie DLACZEGO JESTEM TAKA JAKA JESTEM???Teraz z perspektywy czasu staram się dostrzec dobre strony mojej niepełnosprawności. Wiem być  może to głupie ale wyznaje zasadę JEŚLI NIE MOŻESZ CZEGOŚ ZMIENIĆ ZAAKCEPTUJ TO SPRÓBUJ POLUBIĆ LUB W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZMINIMALIZOWAĆ NEGATYWNE SKUTKI NA PSYCHIKĘ.Zawsze pamiętam o tym że nie tylko JA jestem niepełnosprawna że są ludzie bardziej chorzy ode mnie. Ta świadomość bardzo 3ma mnie "w ryzach"  przed ciągłym użalaniem się nad sobą bo przecież mogłoby być znacznie gorzej...
Myślę też że  cierpienie w moim przypadku  jest sporym nadłużyciem...Fakt nie jest mi komfortowo z tym że mam chore nogi ale jestem wdzięczna losowi za to że jestem w miarę samodzielna że mój umysł funkcjonuje prawidłowo że mam co jeść to naprawdę bardzo wiele!Ja nie neguje że wielu osobom na tym forum jest ciężko(mnie też)ale pamiętajmy jest wiele innych osób które naprawdę cierpią pamiętam przebieg choroby nowotworowej mojej Mamy PARADOKS ale właśnie wtedy zrozumiałam że moje "cierpienie" jest niczym w porównaniu z JEJ OGROMNYM CIERPIENIEM od tego momętu coś się we mnie zmieniło spokorniałam i nabrałam dystansu do siebie i do mojej choroby...Pozdrawiam 
Zapisane
jerychiasz
Gość
« Odpowiedz #15 : Marzec 04, 2008, 23:01:52 »

adytka pewnie że gosia wie ale jej trzeba wlać by sluchała i innym;)
Zapisane
atyda
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #14 : Luty 28, 2008, 16:12:57 »

Mlodzi z was ludzie a mowicie jak dziadkowie po 80. Wielu z was zamiast zamykac sie w domu przed kompem. Powinno wyjsc na ul, i zasmakowac prawdziwego zycia. Boicie sie samych siebie chcecie zmieniac swiat. Proponuje wam zaczac zmiany od siebie. Mysle ze Gosia wie o czym mowie.
Zapisane
gosiamucha1992
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


600-920-680


« Odpowiedz #13 : Luty 20, 2008, 15:23:19 »

Droga Sylio twój tata odszedł spewnoscia dlatego,ze  Bóg juz  go wzywał...czesto wystawia nas na próbe.Ale musimy sobie dawac rade...musimy byc mocni....zarówno ja jak i inni urzytkownicy forum jestesmy z Toba....musisz byc mocna...tato napewno  teraz patrzy na ciebie z  góry i jest z Ciebie dumny....
Zapisane

Panie wskaz ludziom droge,by nigdy nie bładzili....
jerychiasz
Gość
« Odpowiedz #12 : Luty 18, 2008, 22:18:07 »

sylia to co dał nam świat niespodzianie zabrał los
lecz tu żyjemy by kochać ludzi
puki ich nie spotkamy znowu tam:)
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #11 : Luty 18, 2008, 17:37:38 »

      KOCHANA  SYLWIO   JESTESMY  Z TOBA  całe  forum  przytula ciebie   do  serc 

  pozdrawiam  pa pa trzymaj  sie cieplutko     


    cierpienie  robi z   nas lepszych Smutny
Zapisane
sylia
Gość
« Odpowiedz #10 : Luty 18, 2008, 16:59:30 »

witam wszyskich   cierpiec  to    straaszny  bol jak  trzeba  plakac    to niechce moj  tato  umarl   na  waletynki  a  co  czuje   zlosc    niedam rady plakac  chce   taty  ale wiem ze on  moze jest  kolo mnie  lecz  brakuje mi  go  cierpienie  to  nie wiem  jak mam to   nazwac   ale  zadaje    pytanie  dlaczego  moj tato    cieszko jest  nam wszyskim  ale   cierpienie  jest cieszkie  smutne  zal  i  rozpacz   pozdrawiam wszyskich  serdeczznie
Zapisane
janusz1985
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Odpowiedz #9 : Luty 17, 2008, 17:29:36 »

pewnie tak gruszko Smutny
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 17, 2008, 04:53:41 »

     a moze   cierpia  ci  co nie maja  spokoju  w sobie?
Zapisane
gosiamucha1992
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


600-920-680


« Odpowiedz #7 : Luty 15, 2008, 19:20:32 »

Moi drodzy to niejest taki,ze człowiek nawet jak niema przyjaciól to jest sam!!!Bo to niejest tak...zawsze jest z nami Pan Bóg i zawsze mozemy z nim porozmawiac....
Zapisane

Panie wskaz ludziom droge,by nigdy nie bładzili....
janusz1985
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Odpowiedz #6 : Luty 13, 2008, 16:32:08 »

niom zależy gdzie Język ale to był taki cytat Uśmiech
Zapisane
anecja
zaangażowany
***

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 130


« Odpowiedz #5 : Luty 12, 2008, 21:59:49 »

What's eating you? Tell me
Zapisane
jerychiasz
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 12, 2008, 21:21:06 »

bez przesady ludzie z natury są dobrzy;)
Zapisane
janusz1985
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Odpowiedz #3 : Luty 12, 2008, 16:59:56 »

witaj Małgosia słuchaj to ludzie ludziom zgotowali ten los Smutny
Zapisane
janusz1985
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 59


« Odpowiedz #2 : Luty 12, 2008, 16:54:05 »

no racjia ja tak samo byłem taki samotny ale tu jest swietna paczka wiec nie smucmy się damy rade nie jest żle bedzie jeszcze lepiej pozdrawiam was
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.229 sekund z 23 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

homofriends gangptr sod napromieniowani realbestplaymta