Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: pierwsza pomoc w sprawach miłosnych  (Przeczytany 9407 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
buziolka
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 06, 2008, 23:28:02 »

i na tym forum powstalo kilka par KOCHAM CIĘ STRAŻAK  Buziak <SERCE> wiec glowa do góry miłośc i kupityn szaleje na tym forum
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #28 : Sierpień 22, 2008, 03:29:10 »

jest
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #27 : Sierpień 21, 2008, 22:26:02 »

To jest na  forum  kącik matrymonialny??? Mrugnięcie
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #26 : Sierpień 13, 2008, 21:49:06 »

ogloszenie  zostalo usuniete spowodu powturzenia    go  pare razy.ogloszenie  szukam dzewczyny jest   wkaciku meremonalnym
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2008, 21:54:54 wysłane przez gruszka » Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #25 : Lipiec 19, 2008, 21:27:50 »

Hmm ja już naprawde nie wiem co odpowiedzieć... Duży uśmiech Powiem tak nie możemy patrzeć na siebie przez pryzmat tego czy jesteśmy samotni czy nie. Jasne że  być z kimś jest lepiej...ALE gdy akurat nikogo nie ma na horyzoncie to co wtedy zrobić?Powiesić się? a moze desperacko szukać kogoś byleby tylko nie być samotnym? SINGIEL TO NIE JEST KTOŚ GORSZY I W DZISIEJSZYCH CZASACH TO NA[PRAWDE  ŻADEN WSTYD
Pozatym związek to hmmm wcale nie jest taka sielanka pomijając oczywiście 1 uniesienia i inne romantyczne "dyrdymały" to przedewszystkim CODZIENNOŚĆ a ta  bywa naprawde trudna do zniesienia nawet WE DWOJE.Pozddrawiam 
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipiec 19, 2008, 17:26:44 »

hmmmmmmm czy ja wiem czy przeznaczone heh
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #23 : Lipiec 14, 2008, 23:46:55 »

Sebastian powiem tak nie przejmuj się co Ci przeznaczone to i tak sie stanie Duży uśmiech
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipiec 11, 2008, 13:34:16 »

ciekawe w jakiej osobie co jak mnie i tak wszyscy ignoruja
Zapisane
buziolka
Gość
« Odpowiedz #21 : Lipiec 10, 2008, 22:37:18 »

poprostu zakochaj się w osobie która bedzie ciebie warta
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #20 : Lipiec 10, 2008, 20:31:57 »

hmmm no wiesz zawsze mozemy i pogadac ale co to da powiedz mi
Zapisane
buziolka
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipiec 09, 2008, 21:59:33 »

bastek pomysl rosądnie. pamietaj zawsze możemy się spotkac i pogadac pozdrawiam
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 16, 2008, 16:45:36 »

hmmmm moze i jest ktos Smutny
Zapisane
buziolka
Gość
« Odpowiedz #17 : Czerwiec 15, 2008, 22:28:27 »

sebastian może warto czasami porozgladac sie koło ciebie moze tam jest ktoś kto ci kocha
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 15, 2008, 20:27:42 »

hm powiem tak nie kazdy mnie docenia nie widzi bo sa slepi:)Uśmiech
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 15, 2008, 17:49:32 »

Ja nie pojmuję jak można być z kimś z litości? I na dodatek powiedzieć to komuś "na dowidzenia" żeby bardziej zranić echhhhhh  Wierzę że jeszcze spotkasz swoją prawdziwą miłość taką która doceni to jakim Jesteś człowiekiem!Pozdrawiam Duży uśmiech
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 15, 2008, 16:18:10 »

wieszc czasami tzreba bujac gdzies tam w tych oblokach a te obloki anoz juz kogoś przyniosa tzn nasza szcześliwą miłość.Kiedyś też bylem szcześliwy bo byłem z dziewczyną pol roku a co sie okazało ze nie pasujemy do siebie bo powiedziała mi ze była ze mna z litośći.
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 10, 2008, 13:24:37 »

Dodam jeszcze że nie jestem cyniczna choć może tak to brzmi...
Moja romantyczna duszyczka chce wierzyć że istnieje taka sczęśliwa szczera i bezinteresowna miłość ale realia są takle jakie są  i lepiej twardo stąpać po ziemi a nie bujać w obłokach bo z chmurek bardzo łatwo spaść a wtedy no cóż...
Mimo wszystko zyczę Wam takiej wymarzonej szczęśliwej i spełnionej miłości Pozdrawiam Chichot
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 10, 2008, 13:12:24 »

TAAAAAAAAAK dlatego w sumie lepiej sie nie zakochiwać albo jeśli już to najlepiej se darować te frazezy o wielkiej romantycznej miłości rodem z telenowel bo życie jest niestety przyziemne a ludzie cóż to nie są ideały które wiedzą co jest dobre a co złe często balansują na granicy która jest bardzo cienka dlatego moje zdanie jest takie jeśli ktoś chce BYĆ z kimś powinien wziąść pod uwagę że wiąże się ze zwykłym człowiekiem a nie np :" księciem z bajki" Człowiekiem który ma wady i zalety i jest całkiem zwyczajny.Owszem uniesienie jest i wtedy człowiek jest pozytywnie "zamroczony" tyle że ten stan ma to do siebie że mija i to dość szybko i co wtedy...?
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 10, 2008, 12:37:49 »

Dzieki ze sie ze mna zgadzasz bo taka jest prawda cza\sami miłość potrafi dać w kość
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 10, 2008, 01:30:55 »

Tak tak może wyraziłam się mało precyzyjnie nieco uogólniając ale naprawdę  są ludzie dla których miłość jest pojęciem abstrakcyjnym bo takowej nie zaznali więc niby skąd mieliby znać to uczucie?
Jak napisałaś " trzeba się nauczyć kochać" ale żeby się nauczyć 3ba mieć właściwy wzorzec a z tym bywa różnie...niestety
Sebastian zgadzam się z Tobą w 150% Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

domekdlamrowek cinemak skandynawistyka super-krasnale planszowanie