Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pielęgniarki zbierały od pacjentów pieniądze na impreze 5 zł na głowe  (Przeczytany 1349 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #3 : Maj 02, 2009, 20:36:39 »

Żalosne jest to... Szkoda słów.. Ech..  Buziak Smutny PłaczDuży uśmiech Uśmiech
Zapisane

Adulka
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #2 : Marzec 21, 2009, 16:02:23 »

Nie dziwię się temu pacjentowi. Owszem można taką zbiórkę zrobić ale nie kosztem pacjentów i nie przez personel, na miejscu przełożonych personelu medycznego jako szef pozwalniałbym te pielęgniarki i to dyscyplinarnie...
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #1 : Marzec 21, 2009, 12:56:47 »

dla mnie to chore i absurdalne żeby od tak chorych ludzi jeszcze wyłudzać jeszcze pieniądze
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« : Marzec 21, 2009, 12:50:54 »

Super Express": "Spontaniczną" zbiórkę pieniędzy zorganizowały pielęgniarki z Kliniki Nowotworów Piersi i Klatki Piersiowej w Centrum Onkologii w Krakowie.
Jak pisze "SE", przełożona pielęgniarek w Klinice ma na imię Krystyna - i właśnie z okazji imienin Krystyny jej koleżanki postanowiły zorganizować małą imprezę. W tym dniu ok. godz. 9 jedna z pielęgniarek ruszyła przez sale z pacjentami i ogłosiła, że zbiera po 5 zł na kwiaty, bo siostra oddziałowa ma imieniny.

- Byłem zaszokowany taką zbiórką - mówi dla "SE" jeden z pacjentów, który chce zachować anonimowość. Powód? Boi się, że spotka go coś nieprzyjemnego w szpitalu, gdzie zajmują się nim także pielęgniarki. - Pomyślałem sobie jednak, że jak nie dam, to mogę być gorzej traktowany. Dałem 5 zł - dodaje.

Krystynę N. zaskoczyła informacja, że to, co się dzieje na oddziale, wyciekło do mediów. - Ja o niczym nie wiedziałam - tłumaczy.

Niektórzy pacjenci jednak nie widzą nic złego w takiej zbiórce. - Lubię naszą siostrę, to dałam na kwiaty - powiedziała dla "SE" jedna z pacjentek.

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

turback magicznestworzenia bestgame mylittlepony miraculous-school