Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: NASZE ŻYCIE  (Przeczytany 11890 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #54 : Maj 09, 2009, 22:47:33 »

Boze ludzie o jakich wy tu glupotach piszecie az zal czytac. Nie macie innych zajec nie macie zycia osobistego zawodowego? Przeciez marnujecie sobie zycie. Bede szczera jezeli wlasnie takie zycie maja osoby niepelnosprawne to wybaczcie mi  to ale ja nie jestem jedna z Was chociaz jezde na wozku. Szkoda zycia na idiotyzmy.

DROGI KRECIKU FAKTEM JEST  ŻE ŻYCIE ZNACZNEJ GRUPY(NIE WSZYSTKICH OCZYWIŚCIE) OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH NIE WYGLĄDA ZBYT CIEKAWIE Życie zawodowe 3ba pamiętać nie wszystkim stan zdrowia pozwala na  aktywność zawodową. Życie osobiste...w tym względzie bywa jeszcze trudniej niektórzy nie nie mają w tym względzie doświadczeń(i co najgorsze zdają sprawe że bedzie  im trudno o to)
Nie wszyscy niepełnosprawni mogą żyć tak jakby chcieli NIESTETY
POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNUE
Tak, popieram, masz rację, Margolcia. Takie a nie inne jest życie "ON" nie wesołe a jednak umiemy się pięknie i serdecznie uśmiechać do tych co nasz kochają.... Takich jakich jesteśmy....
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
gruszka
Gość
« Odpowiedz #53 : Listopad 15, 2008, 13:09:04 »

ja to wiem dzewczyny,  ale bedzie   ok:)
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #52 : Listopad 15, 2008, 00:58:30 »

Boze ludzie o jakich wy tu glupotach piszecie az zal czytac. Nie macie innych zajec nie macie zycia osobistego zawodowego? Przeciez marnujecie sobie zycie. Bede szczera jezeli wlasnie takie zycie maja osoby niepelnosprawne to wybaczcie mi  to ale ja nie jestem jedna z Was chociaz jezde na wozku. Szkoda zycia na idiotyzmy.
A tak na marginesie w tym co napisałaś jest 100%prawdy niestety Smutny
Jeszcze raz pozdrawiam
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #51 : Listopad 14, 2008, 23:56:01 »

Boze ludzie o jakich wy tu glupotach piszecie az zal czytac. Nie macie innych zajec nie macie zycia osobistego zawodowego? Przeciez marnujecie sobie zycie. Bede szczera jezeli wlasnie takie zycie maja osoby niepelnosprawne to wybaczcie mi  to ale ja nie jestem jedna z Was chociaz jezde na wozku. Szkoda zycia na idiotyzmy.

DROGI KRECIKU FAKTEM JEST  ŻE ŻYCIE ZNACZNEJ GRUPY(NIE WSZYSTKICH OCZYWIŚCIE) OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH NIE WYGLĄDA ZBYT CIEKAWIE Życie zawodowe 3ba pamiętać nie wszystkim stan zdrowia pozwala na  aktywność zawodową. Życie osobiste...w tym względzie bywa jeszcze trudniej niektórzy nie nie mają w tym względzie doświadczeń(i co najgorsze zdają sprawe że bedzie  im trudno o to)
Nie wszyscy niepełnosprawni mogą żyć tak jakby chcieli NIESTETY
POZDRAWIAM CIĘ SERDECZNUE
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #50 : Listopad 14, 2008, 15:49:47 »

krecik  wiemy ale wdedt była specjjialna okolicznosc
Zapisane
krecik
Gość
« Odpowiedz #49 : Listopad 14, 2008, 15:07:47 »

Boze ludzie o jakich wy tu glupotach piszecie az zal czytac. Nie macie innych zajec nie macie zycia osobistego zawodowego? Przeciez marnujecie sobie zycie. Bede szczera jezeli wlasnie takie zycie maja osoby niepelnosprawne to wybaczcie mi  to ale ja nie jestem jedna z Was chociaz jezde na wozku. Szkoda zycia na idiotyzmy.
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #48 : Lipiec 06, 2008, 04:18:00 »

splnia sie
  seba
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #47 : Czerwiec 27, 2008, 10:49:24 »

Kobieta w połowie jest małą prawdą, w połowie małym kłamstwem, a w całości - wielką niewiadomą.
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #46 : Czerwiec 27, 2008, 10:48:38 »

Kobieta jest największym przyjacielem człowieka. Kobieta to firanka w oknie. Ma ładne wzory, lecz przesłania świat. UśmiechMrugnięcie
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #45 : Czerwiec 27, 2008, 10:44:58 »

milosc nioe zna granic ppotrafi ranic i to bardzo.Kobieta jest jak pocisk najpierw balamuci a potem rani serce:)Uśmiech
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #44 : Czerwiec 27, 2008, 10:42:24 »

moze i wszystko przede mna ale ktoz to wie
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #43 : Czerwiec 26, 2008, 00:49:34 »

Na dobrą sprawe nikt tego nie wie  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech pozdrawiam 3maj się
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #42 : Czerwiec 25, 2008, 18:26:14 »

hm czy ja wiem czy wszystko przedemna Smutny
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #41 : Czerwiec 10, 2008, 12:46:20 »

Dobrze to ujołeś Sebastian "jak narazie" ale musisz wierzyć że WSZYSTKO  CO NAJLEPSZE jeszcze przed Tobą
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #40 : Czerwiec 10, 2008, 12:39:47 »

Dziękuje Kasiu Wiecie czasem jest tak że czlowiek nie jest w najlepszej formie i ogólnie żyć mu sie nie chce ale czasem niespodziewanie pojawia się małe światełko w tunelu Duży uśmiech
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #39 : Czerwiec 10, 2008, 12:35:39 »

Tak tak spełniaja sie ale moje nie jak narazie Smutny
Zapisane
buziolka
Gość
« Odpowiedz #38 : Czerwiec 10, 2008, 04:55:44 »

gratuluje gosia moje marzenia też się spełniają. pozdrawiam was  Buziak
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #37 : Czerwiec 10, 2008, 00:19:44 »

Ale życie to nie tylko same smutki Kochaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii w niedziele sie dowiedziałam  że jade do Krakowa na koncert Celine Dion to było moje wielkie marzenie i wciąż nie moge uwierzyć że tam będe Mam nadzieje że nic nie pokrzyżuje moich planów...
MARZENIA CZASEM SIĘ SPEŁNIAJĄ!!! Mrugnięcie
Zapisane
buziolka
Gość
« Odpowiedz #36 : Czerwiec 09, 2008, 13:52:06 »

masz racje cieszmy się życiem po tak szybko ludzie odchodzą  Uśmiech. Dlatego cieszmy się każda sytuacją, uśmiechem, radością. Mrugnięcie
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #35 : Czerwiec 08, 2008, 23:06:04 »

tak cieszmy sie zyciem potem moze nas zabraknac"Śpieszmy sie kochać ludzi bo tak szybko odchodza"
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

szkolamagii telenovelas sciganci psfaf poszukiwacze