Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: skrzynka pomocy  (Przeczytany 12071 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Gość
« Odpowiedz #31 : Czerwiec 19, 2008, 16:41:56 »

                             POMOC  DLA   JOASI

                                 Drodzy Państwo, prosimy tylko o chwilę czasu jaki poświęcicie na zapoznanie się z historią 17 letniej Joasi. Chcielibyśmy opowiedzieć o jej heroicznej walce i pragnieniu powrotu do normalnego życia … zdrowia, sprawności. Asia do 14 roku życia, była szczęśliwym i zdrowym dzieckiem. Jako pilna i zdolna uczennica dawała wiele powodów do radości. Zwyczajne i beztroskie życie zmieniło się 3 lata temu. Wtedy to właśnie Joasia miała pierwszy wylew. Było to niewiarygodny szok. Dotąd zdrowa, energiczna dziewczynka - stała się słabą i gasnącą istotą. Zdiagnozowano rozległy naczyniak na lewej półkuli mózgu. Kiedy już myśleliśmy, że Asia powraca do zdrowia, do normalnego życia – kolejny raz los poddał nas okrutnej próbie. Joasia przeszła kolejne, bardzo ciężkie dwa wylewy. Jej stan był krytyczny i każdego dnia, zarówno Joasia, rodzina, jak i personel medyczny walczyliśmy o każdy kolejny dzień jej życia. Walka była i jest nierówna, ale otoczeni ogromną życzliwością ludzi - wierzymy, że zwycięstwo Asi z chorobą, powrót do sprawności - są osiągalne. Asia po przebytych trzech wylewach i zapaleniu opon mózgowych przeszła wiele badań i operacji. W szpitalach w Tarnowie, Gorlicach i Krakowie wykonano ciężkie i skomplikowane zabiegi, m.in. drenaż komór, wszczepienie i wymianę zastawki (po wystąpieniu wodogłowia), rekonstrukcję czaszki i szereg innych. Po długich latach leczenia, skazaniu na bezruch i brak kontaktu z otoczeniem – Asia przebudziła się. Możemy nawiązać z nią kontakt - odpowiada wzrokiem, ale najważniejsze, że nas słyszy. Tak długo czekaliśmy na znak, na przełom w tej okrutnej chorobie. To światełko w tunelu nadziei - zaczyna mocniej rozjaśniać drogę Asi do sprawności. Wędrówka ta - niezwykle trudna i bolesna wymaga od Asi ogromu pracy, cierpliwości i wiary. Wiary, że tym razem uda się pokonać chorobę. Niestety zarówno rehabilitacja, jak i dalsze konsultacje lekarskie wymagają znacznych nakładów finansowych. Dodatkowo konieczna jest adaptacja mieszkania do potrzeb niepełnosprawnej Asi. Przez wiele lat nierównej walki z chorobą - życie rodzinne poddane zostało najcięższym próbom. Joasia wymaga całodobowej opieki, którą bezustannie jej zapewniamy. To wiąże się z ograniczeniem możliwości zarobkowania i obniżeniem standardu życia rodziny. Obecnie prowadzona rehabilitacja Asi, wymaga większego zaangażowania finansowego, którego nie jesteśmy w stanie zapewnić. Dlatego kierujemy do Państwa gorącą prośbę o wsparcie walki o zdrowie i sprawność Asi. Każda forma pomocy, to kolejna cegiełka na moście prowadzącym z otchłani choroby do pięknego poranka życia. Żaden człowiek nie zasługuje na ból i cierpienie. Ale to właśnie one poddają nas najcięższym próbom w życiu. Pozwalają odnaleźć prawdziwych ludzi, przyjaciół - wrażliwych, pomocnych i szczerych. To dzięki trudnym doświadczeniom stajemy się lepsi. Asia utraciła w życiu wiele. Utraciła zdrowie, sprawność, cenne lata beztroskiego życia, ale ma w sobie nadal wiele miłości, siły, wiary i nadziei. Chce powrócić do nas, do normalnego świata. My też pragniemy tego z całego serca. Oczekujemy na jej powrót każdego dnia, bezustannie … Pomóżcie Państwo Joasi – pomóżcie jej w tym trudnym powrocie. Wszyscy na ten powrót czekamy …


tel. kom.:   0663512074   
e-mail:   dorota.klusek@interia.pl   
numer gg:    5915513
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #30 : Czerwiec 19, 2008, 16:40:01 »

  czesc misiek     JA NIE POTRZEBUJE    POMOCY TO   KTOS Z  INTERNETU
Zapisane
misiek
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35


« Odpowiedz #29 : Czerwiec 18, 2008, 18:42:04 »

Możesz zadzwonić lub pojechać do Centrum Wolontariatu u Ciebie( z Warszawy jesteś?), może ktoś zgłosiłby się, już wiele razy widziałem jak u mnie w Centrum Wolontariatu wisiały takie oferty i zgłaszali sie ludzie, spróbować warto.
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #28 : Maj 31, 2008, 16:40:28 »

kochani   to jest dział pomocy  a nie ,rozdrapywanie sobie  ran.
prosze  o załtwianie  swojich  bolaczek np  na gg lub prv
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #27 : Maj 31, 2008, 08:08:30 »

wiecie co ide sie lepiek kajs pod most tam rozloza karton i tam byda mieszkol a ty moglo byc fajnie ale ty to zapier....... wiesz
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #26 : Maj 31, 2008, 00:18:10 »

prosze was piszmy   tu    powazne zeczy
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #25 : Maj 30, 2008, 20:35:55 »

  matko  co za cena:)  kursu
Zapisane
buziolka
Gość
« Odpowiedz #24 : Maj 30, 2008, 20:17:50 »

marcin jakis dokladny kursik
Zapisane
tym którzy
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 61


« Odpowiedz #23 : Maj 30, 2008, 15:45:13 »

mruczek powraca
pomoc w miałczeniu od zaraz oferuje i nauke ostrzenia paznokci
kurs 3 tygodniowy
cena 2520 zł;)
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #22 : Maj 29, 2008, 16:56:54 »

        sebastian   czekam   jak masz    kłopot  na gg:)
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #21 : Maj 29, 2008, 13:08:47 »

a mi nikt nie pomoze dzieki ci Mayu heh Smutny
Zapisane
raf
raf
zaangażowany
***

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 128


« Odpowiedz #20 : Maj 28, 2008, 19:11:38 »

ja  tez  bede  pomagał   na  forum  rafał  z  Wałbrzycha
podaje  gg 7256947
Zapisane
misiek
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35


« Odpowiedz #19 : Maj 28, 2008, 18:20:57 »

Prawie w tym samym momencie wysłaliśmy gruszka wiadomość, jeszcze dopiszę tylko, że dziękuję Tobie za dobre słowa:)
Zapisane
misiek
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35


« Odpowiedz #18 : Maj 28, 2008, 18:19:21 »

Hej:) Ostatnie dni to ciągle w biegu byłem, dlatego nie pisałem Aneta. Pod drugie, jeśli masz takie rzeczy do napisania, to pisz na gg do mnie, albo na kom., a nie tu, odpisałbym. Nic złego mi samemu nie zrobiłaś, no i nie znudziłaś się jak to piszesz tutaj. Jakby coś takiego było, czy coś podobnego, to poinformowałbym, napisałbym do Ciebie. To nie w moim stylu np. :a znudziła mi się ta osoba, więc nie będę pisał,..czy coś podobnego. Ja nie oceniam osób szybko z góry. I jak mówię, ostatnie dni troszkę zajęty byłem, dlatego nie pisałem. Może kiedyś się przekonasz, tak jak wiele bardzo osób, że z tym zaufaniem jak tutaj pisałem to prawda.
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #17 : Maj 28, 2008, 18:08:56 »

maya  misiek ci pomoze na tyle ile   bedzie chciec  na  tyle mozele  .wiec   nie  nazekaj,
 a   z usaridem odpusc pozdrawiam pa pa
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #16 : Maj 27, 2008, 15:19:00 »

Sebastian masz  problem  pogadamy,zapraszam na gg
 pozdrowionka  buziaczki papa:)
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #15 : Maj 25, 2008, 14:35:35 »

kto mi pomoze chyba nikt heh:(
Zapisane
misiek
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 35


« Odpowiedz #14 : Maj 25, 2008, 11:13:35 »

Wierze i rozumiem Ciebie Mayu, że to jeszcze trochę potrwa, ale pamiętaj, że z mojej strony kiedy tylko chcesz, to zawsze możesz liczyć na pomoc, czy chociażby tylko porozmawiać. Już wiesz, że możesz mi zaufać.
Zapisane
userid385
Gość
« Odpowiedz #13 : Maj 24, 2008, 22:48:15 »

pomyślmy  raczej  jak  pomagać...  Ja  z  chęcią  pomoge   każdemu  potrzebuącemu  w  miarę  moich  możliwości.  Rzadko  kiedy  proszę  o  pomoc, jestem  na  to  zbyt  dumny, choć  choruje  na  padaczkę.  Sam  jestem  wolotariuszem.
Zapisane
sebastian
Gość
« Odpowiedz #12 : Maj 24, 2008, 17:11:41 »

a moze mayu na piwko ??
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

krolestwo-wloch telenovelas sciganci eforex szkolamagii