Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: CZAREK...  (Przeczytany 5328 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #14 : Sierpień 13, 2009, 14:00:36 »

   Kochani ja może zmieniem  temacik jak pozwolicie, czy wogóle istnieja niepełnosprawni?
   albo inaczej czy  wszyscy nie jesteśmy niepełnosprawni? Teraz  prawie każde dziecko ma
    krzywy  kregoslup to też niepełnosprawnśc, przestanmy  dzielic na sprawnych i nie.
     tylko połaczmy siły w zacznijmy dzałać. razem damy radę.
   
Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #13 : Sierpień 12, 2009, 20:19:33 »

Też tak myślę, że żadna ujma .. Też się spotkalam na Górce z ludzmi niepełnosprawnymi po wypadku- szkoda mi takich ludzi... Moim zdaniem jest lepiej od samego początku niepelnosprawnym niż się uczyć niepelnosprawności, fakt lepiej nie cierpiec, ale coż!!!...
Zapisane

Adulka
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #12 : Sierpień 10, 2009, 21:33:08 »

łasuch żadna ujma
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #11 : Sierpień 10, 2009, 20:50:11 »

spotkalam sie na Gorce z takim przypadkiem to sa nie samowicie biedni ludzie byc zdrowym a tu nagle wozek:(
Zapisane
Łasuch
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpień 10, 2009, 18:26:06 »

Gruszka a czy przepraszanie to jakaś ujma na honorze?
Zapisane
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #9 : Lipiec 31, 2009, 03:22:05 »

 KOCHANI NIE MA TAK  ŹLE. SĄ JESZCZE TOLERANCYJNI LUDZIE NA TYM ŚWIECIE.
   PROSZE WAS  TYLKO MY BĄDZMY TOLERANCYJNI DLA SIEBIESAMYCH A INNI  DLA NAS BEDĄ.
 POKOCHAJMY NASZE  CIAŁA TAKIE JAKIE SĄ. BEZ PRZEPRASZANIA ZA COŚ.
Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #8 : Lipiec 28, 2009, 20:15:19 »

hm... masz racje Łasuchu.. to zależy od wielu aspektów, trzeba się z tym liczyć, że każdy człowiek powinien być wyrozumiały i pełny pokory, bo nie wiadomo co sie za chwile wydarzy, trzeba dziękować Bogu  za każdy nowy dzień.
Zapisane

Adulka
Łasuch
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipiec 27, 2009, 17:26:47 »

Ada napisała,ze Polacy sa nie tolerancyjni.Czy ja wiem?Tolerancja lub jej brak to stan umysłu,jeśli ktoś jest ignorantem to i pewnie będzie mało tolerancyjny do wszystkiego co go otacza.
Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #6 : Lipiec 24, 2009, 19:53:48 »

TAK to prawda...
Zapisane

Adulka
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #5 : Lipiec 24, 2009, 18:53:36 »

wiem o tyM, WAŻNE JEST POKOCHAĆ SIEBIE:)
Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #4 : Lipiec 24, 2009, 18:42:22 »

NIKT NIE POWINNIEN ZASLUZYC NA Chorobe moim zdaniem...
Odpisuje dublerze: jakbym byla zdrowym czlowiekiem tez bym pomagala slabszym i potrzebujacym
Moja choroba czy moj stan nie ma żadnego znaczenia, bo jestem nauczona, że trzeba pomagac bliźniemu. Powiem CI KIMBYM BYLABYM WOLONTARIUSZEM I POMAGALA INNYM, A NIE PATRZYLA NA CZYJAS LASKE... To nic wspanialego..
Zapisane

Adulka
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #3 : Lipiec 22, 2009, 13:42:46 »

Na niepełnosprawnośc trzeba zasłużyc
Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #2 : Lipiec 20, 2009, 19:21:23 »

Ja tez jestem osoba niepel. i wiem jak ludzie potrafia sie zachowac.. Polacy sa nie tolerancyjni, duzo nam brakuje, zeby zrozumiec osobe Niep. Przeciez kazdy czlowiek moze stac sie osoba niep. szkoda ze nie moze byc odwrotnie z osoby niep, stac sie osoba pelnosprawna, ale takie = jest to zycie
Zapisane

Adulka
duber1982
Gość
« Odpowiedz #1 : Lipiec 14, 2009, 21:15:41 »

Posłuchaj wniosek jest taki że życie trzeba brać garściami ale z drugiej strony widzisz jak byś był zdrowy piękny bez problemów to czy kiedy kolwiek byś zwrócił uwagę na takich ludzi jak ty teraz. Ja mam dwoje dzieci niepełnosprawnych i z własnego doświadczenia wiem jacy potrafią być ludzie zdrowi
Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« : Lipiec 06, 2009, 18:20:42 »

Pewnego razu sprawny i juz prawie po Wojsku czlowiek juz nawet -  mial wyjsc z Wojska do domu, wychodzac z Wojskiego terenu sprawny czlowiek stal sie niepelnosprawny poniewaz nie zauwazyl jadacego samochodu i potracil go samochod tak mocno ze byl najpierw w spiaczce a potem byl w szpitalu, a teraz uczy sie na nowo zycia.. i Pelnosprawny czlowiek -
Stal sie kompletnie uzalezniony od osob trzecich jak to mala chwila umie przerejestrowac/ przemienic zycie calej rodziny...
------------------------------------------------------------------------------------
Moj kuzyn przezyl podobny wypadek tylko moj kuzyn nie mial tyle szczescia niz Czarus
Radek = nie przezyl Fajnie ze Czarus zyje i uczy sie zycia na nowo Zycia....
------------------------------------------------------------------------------------------------
Moja kolezanka Ewa i Lukasz tez przezyli wypadek szkoda ze tylko ciocia Grazyna, ale ja trzeba zapamietac oddala swoje zycie dla dzieci z Mpd itd stworzyla w Gdansku Przedszkole 77 gdzie moglismy przebywac razem z nami i z drowymi rowiesnikami kilka chwil a doslownie 20 lat, moze jestesmy doroslymi ludzmi ale to Przedszkole jaki cale zycie bedzie z nami,
Ciocia Grazyna zmarla niewinnie przechodza przez Przejscie na Morenie w Gdansku -  nie przezyla tego bo za duze uderzenie bylo o samochod i  musiala isc do nieba, jezu jakie to zycie jest kruche i nie powtarzalne jestesmy tylko mala chwila na tej Ziemii...
i kazdy czlowiek jest nie zaleznie jaki by nie byl i jakiej Religii moze sie obudzic w innym ciele niz zasypial poprzednim dniu, albo opuscic cialo i pojsc do nieba, poprostu trzeba korzystac z zycia bo ma sie je tylko jedno  i nie mozna bohaterowac poniewaz jestesmy tylko goscmi na ziemii i musimy byc posluszni wobec Boga i zycia Ziemskiego. ...
Moglabym mnozyc te przyklady jednak odrazu moge powiedziec wniosek jaki mi sie nasuwa.

Wniosek:
,,Patrzcie na zycie tak jak na cos wyjatkowego i niezwyklego, bo zyc trzeba pelnia zycia i  nie wiadomo, kiedy Bog za wola do domu swojego..
Zapisane

Adulka
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.58 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

vivo zipcraft fox fastkillers life