Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Klub Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych Gdańsk  (Przeczytany 769 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« : Wrzesień 04, 2009, 14:45:11 »


Witajcie to mój pierwszy post na forum, mam dla Was propozycję! Zajęcia są bezpłatne, ewentualne bilety na dojazdy są refundowane.
Jeśli macie pytania dzwońcie pod podany numer bądź piszcie prywatne wiadomości.
W ten poniedziałek o 11.00 w siedzibie TWK przy Bażyńskiego 32 w Gdańsku odbędzie się spotkanie organizacyjne:)

 DROGI NORBI,MOŻE NIE ATAKUJMY LUDZI? PRZEZ TO ŻE GDZIEŚ NA JAKIMS INNYM FORUM JEST KTOŚ NIE POWAŻNY. NAS STAĆ NA TWKIE COŚ JAK DIALOG POKAŻMY STYL.
POMORSKI ODDZIAŁ POLSKIEGO TOWARZYSTWA WALKI Z KALECTWEM

KLUB AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
W GDAŃSKU
zaprasza

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE wraz z RODZINAMI I OPIEKUNAMI
do uczestnictwa w
PROGRAMIE AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ OSÓB NIEPEŁNOSPARWNYCH
   Kurs języka angielskiego
   Kurs komputerowy
   Warsztaty psychologiczne
   Warsztaty doradztwa zawodowego (indywidualne i grupowe)

Oraz
PROGRAMIE AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ „KURS NA SAMODZIELNOŚĆ”
   Warsztaty zaradności i aktywności osób niepełnosprawnych,
   Warsztaty rehabilitacji społecznej
   Warsztaty psychologiczne
   Warsztaty dla rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych

Do stałej dyspozycji uczestników jest psycholog i doradca zawodowy. Zajęcia odbywają się w godzinach 9-16, indywidualne zajęcia, w uzasadnionych przypadkach mogą odbywać się w godzinach późniejszych.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.
Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

Jedynym wymaganym dokumentem jest Orzeczenie o Stopniu Niepełnosprawności.

Zajęcia odbywają się na terenie Spółdzielni Niewidomych SINOL, ul. Bażyńskiego 32 i prowadzone są przez profesjonalną kadrę.

Bliższe informacje na miejscu lub pod numerem telefonu 058 554 13 24


Proszę napisać kto jest współorganizatorem tego przedsięwzięcia... Jak tam macało palce  Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji to my pięknie podziękujemy za współpracę...  A ja zapraszam na lekturę "Kurs bicia piany, czyli tajemna sztuka pisania CV" -->>kliknij tu<<--
Moja opinia w sprawie jest następująca:
Takie kursy, jak "Kurs bicia piany, czyli tajemna sztuka pisania CV", są czy nie, to jest nieważne... Organizowanie, ogłaszanie, zapraszanie  informacji o kursach pisaniu życiorysu, jest po prostu WYŚMIEWANIEM się z sytuacji ON... Zrozumiałbym jakby takie coś zaoferował sołtys z na wsi, urząd pracy, gminy lub powiatu, ludzie nieznający tematyki i oderwani od rzeczywistości... Lecz Integracja??? Czy oni mają jakieś pojęcie o ON, ponieważ po tym widać, że raczej nie wskazuje na to...  Takie kursy prowadzi chyba "niedokształcony urzędas"... Ciekawy jestem... Ile za godzinę ciężkiej pracy dostanie zapłacone?Coś 300 zł... 500 zł a może i więcej??? Na pewno więcej, niż nie jedna co miesięczna renta nie jednego z "ON"... To się nazywa nabijanie się z ludzi niepełnosprawnych... Robienie interesu kosztem ludzi chorych i niepełnosprawnych... 
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.192 sekund z 22 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sciganci pecannuss over-the-world kici-kici realbestplaymta