Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czym jest dla Was praca?  (Przeczytany 1007 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #3 : Czerwiec 17, 2009, 01:50:51 »

Praca to samo ralizacjia, dla wielu ON możliwosć wyjścia z domu.
Zapisane
centurionis
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 09, 2009, 15:55:06 »

Tak, dokładnie - prawo w Polsce, i NIE TYLKO w Polsce, ale i na całym świecie jest niezwykle skomplikowane i PRZEkombinowane, bo tak naprawdę nikt nie potrafi dobrze rozwiązać spraw gospodarki dla wyspecjalizowanych potrzeb - Rynek przeważnie zakłada, że człowiek jest wolny od wszelakich niedogodności i może pracować na okrągło - jak nie ciałem to umysłem.

I co dalej? Chcę wiedzieć jakiej pracy szukacie i czego oczekujecie od swojej pracy - jakie to są oczekiwania.
Co pozwoliło by Wam prowadzić wolne życie, aby Wam pasowało?

Uśmiech

Czy jest to Etat? Czyli taki czas, gdzie poświęcacie siebie dla czyjegoś - tłustego tyłka szefa - czy czego oczekujecie?
Jakie macie wyobrażenia? na pewno jesteście ludźmi, którzy czegoś szukają, nie wierzę, że trzymacie ręce założone jedną na drugą i czekacie.
Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #1 : Czerwiec 08, 2009, 21:32:41 »

I otóż to, straszą nasz utratą renty, za parę groszy więcej... A tak naprawdę, to jest ustawa że niepełnosprawni od stycznia 2009 roku mogą zarabiać ile się da bez obawy o utratę renty... A to z kolei jest powód upadku tych zakładów pracy chronionej, ponieważ prezesi wolą splajtować jak nam płacić za robotę... Tak było źle że nie mogli nam płacić ze względu na utratę renty a teraz jest nie dobrze, bo niby mamy prawo zarabiać ile się da ale, tak czy tak nie dają nam roboty, ponieważ zbyt wiele musieliby nam dać i to jest główny powód plajty Zakładów Pracy Chronionej... A gdyby były owe zakłady to wtedy musieliby podnieść zarobki a jak byłyby większe zarobki to sami moglibyśmy zrezygnować z tych jałmużniczych rent... A potem starać się o rentę obliczaną z zarobku, lub nawet doczekać się godziwej emerytury... A to znowu się komuś z góry nie podoba bo jemu urwie się masa kasy... Taka jest niestety przykra prawda, że tak czy tak na nas, niepełnosprawnych zarabiają ci co maja zawsze pełne portfele...
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
centurionis
Gość
« : Czerwiec 07, 2009, 21:54:47 »

Cześć, to mój pierwszy post dla was, który mam nadzieję, zacznie was uzmysławiać pewne myślenie, jako, że to co nas otacza - ta rzeczywistość, to ukształtowana już wcześniej przez innych ludzi przestrzeń, która wydaje się, że jest taka jaka jest i taka już musi być.

Chciałbym was, choć wiem, że pewnie nie wielu mi odpisze, poprosić o odpisanie, czy dla każdego z was jest praca? Co to znaczy praca? I do czego dążycie, żeby pracować - wiem, że macie trudności fizyczne w swoim życiu - ja ich nie mam, ale mimo to chcę się z wami zaprzyjaźnić.

Zanim mi odpiszecie, chciałbym, abyście poznali pewną statystykę zaczerpniętą z rzeczywistości...
Otóż, pewien Multimilioner - Amerykanin japońskiego pochodzenie - Robert Kiyosaki - napisał książkę "Kwadrant przepływu pieniędzy", w której wyróżnił CZTERY typy ludzi, którzy zarabiają pieniądze.

są to:

Etat i Samozatrudnienie - czyli AŻ 90% ludzi całego świata, i jest tu dla nich (nas) tylko 10% kapitału światowego, dlatego ludzie tak mało zarabiają, dlatego jest walka od 10, do 10 każdego miesiąca o każdą złotówkę o każdy grosz. Ale sa także dwie inne możliwości:

Biznes i Inwestycje - czyli TYLKO 10% ludzi świata a mają dla siebie aż 90% PIENIĘDZY z kapitału całego świata.

Dlatego mam do Was - czym dla was jest praca i do czego dążycie?
Praca to pewnie JAKIEŚ pieniądze, ale... dlaczego mielibyśmy chcieć jakieś zamiast DUŻE pieniądze? ze strony Biznesu i Inwestycji?


Przepraszam, za takie zmuszanie do myślenia, ale całą swoją pracą na forum, chcę Wam - ludziom szczególnej opieki i szczególnych, mocnych osobowości uzmysłowić pewną stronę powszechnego myślenia, i za jakiś czas chcę wam pokazać rozwiązanie, które pozwoli wam wiele osiągnąć, jeśli będziecie chcieli się nim zająć.

To tyle na dzień dobry - porozmawiajmy o pracy.
Co robiliście w swym życiu i co chcecie robić?
Gdzie jesteście dziś i gdzie chcecie być za 5 lat?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.205 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

telenovelas articz poszukiwacze krolestwo-wloch eforex