Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gazetka dla niepełnosprawnych! Zapraszamy!  (Przeczytany 2478 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #5 : Wrzesień 20, 2009, 14:16:51 »

ZAPRASZAMY NA FORUM
Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #4 : Czerwiec 02, 2009, 12:30:42 »

http://www.gu.com.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=163 - Ci LUDZIE DZialają na mnie kojąco i dają mi energie do życia. Podoba mi się Wspolpraca z Tą Gazetką z nimi jestem na zawsze!!!.
Zapisane

Adulka
Maya85
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 20, 2008, 18:24:39 »

Nie no pisanie gazetki i wogole jej tworzenie o Nas i dla Nas jest super ale tak zeby kazdy cos z tego mial:)
Zapisane
jerychiasz
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 19, 2008, 23:24:05 »

nieźle to już coś
Zapisane
raf
raf
zaangażowany
***

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 128


« Odpowiedz #1 : Marzec 18, 2008, 17:14:03 »

dobry  pomysł
Zapisane
paulinaa
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 3


« : Marzec 15, 2008, 20:21:15 »

Zapraszam do przeczytania gazetki dla niepełnosprawnych (psychicznie i nie tylko) tworzonej przez niepełnosprawnych. Istnieje w wersji papierowej, ale ze względu na ograniczony nakład zachęcam do odwiedzenia strony internetowej www.stowarzyszenie-integracja.free.ngo.pl zakładka gazetka Blask. Dostępne są jak na razie trzy numery, ale w każdym miesiącu będzie pojawiać się następny. Liczymy na odzew, ponieważ tworzymy ją dla czytelników. Prosimy o wszelkie uwagi i sugestie. Chcemy odpowiadać na wasze problemy. Można przesyłać swoje opinie na stronie internetowej (opcja dodaj recenzję) lub mailowo p.m.nowik@wp.pl. Zapraszamy również wszystkich chętnych to współtworzenia gazetki razem z nami. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Zebrania redakcyjne odbywają się w środy o godz. 15 w ośrodku terapeutycznym (nie w klubie) na ulicy Grottgera 25 a (budynek po byłym żłobku, blisko ulicy Spacerowej i Łazienek na Mokotowie). Serdecznie zapraszamy
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 1.212 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

over-the-world skuterpolska watahalobo miniland pecannuss