Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: pomózmy im  (Przeczytany 1201 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #2 : Sierpień 13, 2009, 17:50:29 »

 JEDNA FUDACJIA CHCE TYM DZIECIOM POMÓC  POMÓZMY IM TEŻ FUDACJIA NOSI NAZWE "Dum Spiro, Spero" ONI MOGA POMÓC TYLKO  MY TEŻ POMÓZMY TEJ FUDACJI,JEŚLI KTOŚ CHCE POMÓC TEJ  RODZINIE PISZCIE POD Www.dum-spiro-spero.eu TAM MACIE ADERES  @ LUB NA MOJA WADOMOSC PRYWATNĄ
Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #1 : Lipiec 06, 2009, 16:57:49 »

Dario i Sebastianie = witaj wsrod nas cieplo cie witamy, i czuj sie jak u nas dobrze.
Zapisane

Adulka
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« : Lipiec 05, 2009, 22:07:20 »

Jestem matką 2 chorych dzieci - Darii (23 l) chorej na nowotwór i Sebastiana (10 l) na zapalenie kości.
Zwracam się do Wszystkich Ludzi Dobrej Woli o ofiarowanie prezentu płynącego prosto z Waszych szczodrych serc . Prezent ten może sprawić uśmiech na twarzy moich dzieci.
Każde dziecko, czy to małe czy du¿e ma marzenia. W tym przypadku marzeniami moich dzieci jest wyjazd na turnus rehabilitacyjny. Przy środkach, jakie mamy na utrzymanie rodziny, nie stać nas na to. Oboje z mężem też jesteśmy chorzy i chociaż miesięcznie otrzymujemy 1800,- zł, blisko po³owe musimy przeznaczyć na lekarstwa. Dlatego w związku z trudna sytuacji , finansowa zwracam się do Was, nasi kochani, w imieniu naszych dzieci o pomoc w uzbieraniu na spełnienie marzeń.

Zdaje sobie sprawę, że niektórzy z Was pomyślą „oto następna oszustka”. Nie jestem nią, tylko matką, która chciałaby dla swoich dzieci spełnienia nie tylko marzeń, ale pomocy w chorobie.
Mogę przesłać dokumenty medyczne, które potwierdza stan zdrowia

Wszystkim, którzy zechcą okazać odrobinę serca i wesprze nas serdecznie dziękuję.

Daria interesuje się pocztówkami zbiera je ma ich już 200.Chodzi na warsztaty terapii
zajęciowych, lubi muzykê filmy kocha zwierzęta,

Seba, jak każdy chłopak, lubi samochody jest przykładnym uczniem.

Proszę o kontakt ludzi dobrej woli w celu przekazania bliższych informacji.

podaje dane.

e-mail: duber1982@interia.pl numer gg: 13099282

Nazwa konta bankowego Nazwa banku:BANK PEKAO. S. A    Numer konta: 89-89440003-0000208820000010 Dopisek: Dla Darii i Sebastiana Dubrownik

Z WYRAZAMI SZACUNKU I WDZIĘCZNOŚCI ZA OKAZANIE SERCA MOIM
DZIECIOM EWA DUBROWNIK. POZDRAWIAM SERDECZNIE.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 23:04:59 wysłane przez gruszka » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.472 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

szczurypustyni simtrans akademiajazdykonnej republikanowegokucelgradu naprawiacze