Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gdzie ci mężczyźni?  (Przeczytany 875 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kala :)
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7



« : Wrzesień 08, 2008, 16:57:03 »

Gdzie się podziali prawdziwi faceci? Takie pytanie zadaje sobie tysiące kobiet. Chyba nawet nie ma potrzeby po raz kolejny przypominać, jak ciężko dziś o prawdziwych mężczyzn.
Czytając te słowa pewnie reagujesz na jeden z dwóch sposobów.
Jeśli jesteś kobietą -  kiwasz głową, a może nawet ze smutkiem myślisz o tym wszystkim, czego brakuje Ci w Twoim mężczyźnie i wracasz myślami do głęboko ukrytego pragnienia  prawdziwego rycerza na białym koniu, który wciąż stara się o twoje względy i czeka żebyś posłała mu choć jeden uśmiech.
Jeśli zaś jesteś mężczyzną, to w pierwszej chwili czujesz bunt - no jak to? Jak to nie ma prawdziwych mężczyzn? Jednak być może w głębi serca czujesz, że coś jest nie tak, czegoś w życiu Ci naprawdę brakuje... Po chwili i zaczynasz się zastanawiać jaki naprawdę jesteś i czy oby na pewno wszystko z tobą w porządku.

Jaki zazwyczaj jest dzisiejszy mężczyzna??
(pewnie nieźle sobie na  grabie teraz u męskiej części osób mnie odwiedzających)

   1. Ma duży brzuszek (nie gardzę tu panami z odrobiną tłuszczyku chodzi raczej o takich z dobrze rozwiniętym mięśniem piwnym)
   2. Jego najwierniejszymi przyjaciółmi są: kanapa, browarek i pilot od telewizora
   3. Kompletnie nie szanuje biegającej wkoło niego i ciągle mu usługującej kobiety

albo też:

   1. Nałogowy praco-holik, który wróciwszy z pracy prosi o obiad a potem pada na łóżko nie mając na nic siły
   2. Wieczny maminsynek
   3. Ulizany facecik, taka ciepła klucha, która nikomu nie zawadza, ale pożytku też z niej nie ma

Jaki powinien być ten prawdziwy mężczyzna??
 
Pewnie wiele kobiet bez zastanowienia powie, że powinien być umięśniony, opalony, mieć pełen portfel, super auto i włosy postawione na żel (nie ze mna te numery - jak widzę takiego zbabiałego nadmuchanego kogucika to aż nie dobrze mi sie robi) - Moim zdaniem obraz ten jest bardzo skrzywiony i przesadzony, ale niestety dużo młodych dziewczyn i kobiet tak myśli.

Mi nie trzeba ideału - tak jak jest jest dobrze i nie chcę tego zmieniać...


« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2008, 14:14:48 wysłane przez bejkerek87 » Zapisane

Kala Uśmiech
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lunapolis poszukiwacze mafia articz psfaf