Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zawsze traktuje przyjaciela jak członka rodziny jest to dla mnie ktoś wyjątkowy  (Przeczytany 1426 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #2 : Sierpień 16, 2009, 14:19:04 »

PRAWDA TO SIĘ WSPIERAJMY JAKO OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE TO ZDROWI NAS BEDĄ WSPIERAĆ TEŻ
Zapisane
Margolcia
Gość
« Odpowiedz #1 : Październik 19, 2008, 14:58:46 »

To fajnie że masz kogoś  kyo Cie rozumie i wspiera przyjaciele w życiu to naprawde ważna rzecz Mrugnięcie
Zapisane
Serduszko
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 20


« : Październik 19, 2008, 12:03:53 »

Zdarza mi sie jednak mimo to dość często  że osoba która deklaruje przyjaźń urywa kontakty nie podając powodu.Miałam tak z jedną osobą.Potem unikałam bliższych relacji z ludźmi w realu.Zaczęłam szukać bliższych kontakówwza pomocą internetu.
W 2006 roku poznałam wspaniałego człowieka ale bardzo ubolewam nad tym ze nasz kontakt ogranicza się do maili i do GG.
Może być to związane z tym że mieszkamy daleko od siebie.
Drugim powodem może być to że ma partnerkę a jest totalnym monogamistą czyli na niej świat się zaczyna i na niej też się kończy.
Jedno jest pewne nasz kontakt jest czymś niezwykłym, mimo że wwidzieliśmy się w realu tylko raz uważam go za Prawdziwego Przyjaciela w myśl zasady "Przyjaciel to ktoś kto wie o Tobie wszystko i mimo to Cię lubi".
Myślę że gdyby nie on dawno bym się już poddała.
Pojawił soię kiedy wisiałam nad wielką ogromną przepaścią. Imyślałam że wyczerpałam swój limit otrzymywania i dawania przyhaźni w życiu.
I pomyśleć że gdybym wtedy nie weszła na czat nie poznalabym go.
Na samą myśl robi mi się smutno.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

planszowanie domekdlamrowek mwbrochow zadania-domowe cinemak