Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: CO TO JEST SZCZESCIE?  (Przeczytany 8028 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #18 : Wrzesień 18, 2009, 03:11:26 »

  WIEC.MAMY PIERONSKO WIELKIE SZCZEŚCIE.ZE MAMY JAK W RAJU.
Zapisane
userid385
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 06, 2009, 14:31:37 »


 A teraz zastanówmy się co robili z ludźmi "kalekimi"?
A wiec wtedy były takie miejsca jak obozy koncentracyjne? Nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale też dla innych ras społecznych np. ŻYDZI CZY RUMUNOWIE lub innych ras. Okrutny sposób traktowali ludzi np. Głodzili, palili w piecach czy używali prysznica do gazowania ludzi ,   Teraz chyba nikt nas nie karmi kwasem? prawda...
Gosiu Rumini bo  o  nich  mowa byli pod komendą  faszystowskich Niemiec i wspierali militarnie Niemców  przeciw aliantom natomiast jeśli mowa o Romach  to  się  zgodzę z  Tobą.
Zapisane
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #16 : Wrzesień 02, 2009, 16:51:31 »

POPIERAM, NIE CIESZYMY SIĘ TYM CO MAMY.A CO DO ODPOWIEDZI NORBIEGO CZUJMY SIE TU JAK DOBRA EKIPKA  WSPIERAJĄCA SIĘ RAZEM.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 11:50:57 wysłane przez gruszka » Zapisane
marzena_85
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #15 : Wrzesień 02, 2009, 16:44:20 »

witam wszystkich, wpadlam na chwilke zeby napisac o szczeciu, jestem mama 10-cio miesiecznej coreczki oliwi ktora urodzila sie z otwarta przepuklina oponowo rdzeniowa i wodoglowiem. Ona wlasnie jest moim najwiekszym skarbem i szczesciem i nie zamienilabym jej na zadne inne zdrowe dziecko, kazdy jej usmiech, kazde wypowiedziane niby slowo, gest jest dla mnie jak prawdziwy dar od Pana Boga, najwieksze szczescie. Nie rozumiem ludzi ktorzy dzieci zostawiaja, wyrzucaja, zabijaja. dziecko to prawdziwy cud, prawdziwe szczescie i nie wazne czy jest zdrowe, czy niepelnosprawne. jest nasze ukochane, wysnione i wymarzone.
poza tym uwazam ze wszyscy ludzie ktorzy zyja, obojetnie czy zdrowi czy nie maja strasznie wielkie szczecie. jest tyle ludzi ktorzy walcza z kazda chwila, z kazdym oddanym przez siebie oddechem o zycie a i tak je traca. nie patrza ze sa chorzy, chca po prostu zyc. nie wolno nam zabierac nikomu tego SZCZESCIA.
dzis bylam u swojej 7-mio tygodniowej siostrzenicy ktora jest bardzo ciezko chora, obie nerki nie pracuja, z jelitami tez jest nie dobrze, nie ma odbytu i mozna by jeszcze duzo pisac. pani doktor powiedziala ze jest w bardzo ciezkim stanie a malenka tak walczy, tak bardzo chce zyc i sie nie poddaje, Lzy do oczu sie cisna. jak takie malenstwa musza cierpiec. dlatego nie toleruje osob ktore ciagle narzekaja na zycie, bo paluszek ich boli, albo chcieliby nie wiadomo co. zyja, sa zdrowi, maja rodziny, wiec czego chciec wiecej, trzeba zawsze patrzec ze ktos ma gorzej ode mnie i cieszyc sie tym co sie ma. swoim szczesciem
Zapisane
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #14 : Wrzesień 02, 2009, 16:20:43 »

"ŁUBU DUBU NIECH ZYJE PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ZYJE NAM"
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #13 : Wrzesień 02, 2009, 16:18:45 »

Ja mam szczescie ze prawie rok temu poznalam was Przez Adke umie malowac na szkle wygrywam konkursy itd
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2009, 16:21:43 wysłane przez gruszka » Zapisane
ROBERTO
Gość
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 02, 2009, 16:14:31 »

jak zawsze Prezes Norbi ma rację, Mrugnięcie Duży uśmiech a szczęscie to być kochanym,ale i kochać,mieć udaną Rodzinkę i zdrówko.
Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #11 : Wrzesień 02, 2009, 16:10:56 »

Gruszeczko i Adusiu,  chcę abyście mnie traktowały, nie jako głównego szefa a jako, starszego brata... Tak jak ja wasz traktuję i nie chcę żadnych kłótni typowych dla forum.niepelnosprawni.pl
Uważam że, zgoda, przyjaźn i braterstwo buduje... Więc proszę o zgodę, zgoda to też jest bardzo wielkie szczęście...
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #10 : Wrzesień 02, 2009, 15:59:28 »

OK KOCHANI,CZAS WYKORZYSTAĆ INTERNET DLA NASZEGO DOBRA!!!!
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #9 : Wrzesień 02, 2009, 15:55:37 »

No niestety tak bylo 70 lat temu pociski,kule,bomby ale nie ktorzy jesze zyja ci ktorzy walczyli w II wojnie swiatowej.
Zapisane
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #8 : Wrzesień 02, 2009, 15:49:34 »

ZGADZASZ SIĘ DLATEGO BO TAK WYPADA? BO ON SZEF? CZY TO TWOJE  ODCZUCIA?
Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #7 : Wrzesień 02, 2009, 13:22:43 »

Mam wielkie szczęście, bo mam Was, tak jak już wspomniał Norbi ZGADZAM SIĘ Z NIM..
Zapisane

Adulka
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #6 : Wrzesień 02, 2009, 13:05:10 »


Dziś mamy 2 wrzesień 2009 roku, 70 lat temu w naszej kochanej ojczyznie leciały pociski!!! Co zapomniało się?
  Ado ty pewnie nie zapomiałaś? A teraz zastanówmy się co robili z ludzmi "kalekimi"?A wiec wdedy były takie miejsca jak obozy koncentracyjne.
 Teraz chyba nikt nas nie karmi kwasem prawda? czy czymś innym prawda?
Nas teraz nie wykańczają kwasem, to nie bywałe szczęście ale za to, nie dają nam normalnie żyć... Aby poprawić nasz status społeczny musimy walczyć o to... Nie na ulicy, pod sejmem, a medialnie... My na szczęście mamy dostęp do internetu, a to może stać się naszym narzędziem, do walki... Jako "Napromieniowani" mamy swoje forum, swoją stronkę... Teraz tylko trzymać sztama, razem musimy działać i walczyć o nasze "SZCZĘŚCIE. Nie dajmy się, walczmy razem, aby nas nie "wyciskano" na margines społeczny. Uważam że, trzymając razem sztama, walcząc razem, o nasze prawa, a "SZCZĘŚCIE" nas nie opuści...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 14:26:13 wysłane przez userid385 » Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #5 : Wrzesień 02, 2009, 12:49:56 »

No a tego częścią by nie było bez komputerów i internetu. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2009, 13:14:27 wysłane przez bejkerek87 » Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #4 : Wrzesień 02, 2009, 12:40:15 »

Wiecie co??? Ja też mam piekielne szczęście... A wiecie jakie??? Bo trafiłem na WAS i zostałem z WAMI..I bardzo, fajnie współpracujecie ze sobą i zemną, to się nazywa szczęście że mam taką elitę  Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Buziak Tak dalej, trzymać sztama....
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #3 : Wrzesień 02, 2009, 12:26:38 »

Dziś mamy 2 wrzesień 2009 roku!!

 1 września czyli 70 lat temu w naszej kochanej ojczyźnie zaczęła się II WOJNA Światowa nad Polską - leciały pociski!!!
 Co zapominało się?
  Ado ty pewnie nie zapomniałaś?.
 A teraz zastanówmy się co robili z ludźmi "kalekimi"?
A wiec wtedy były takie miejsca jak obozy koncentracyjne? Nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale też dla innych ras społecznych np. ŻYDZI CZY ROMOWIE lub innych ras. Okrutny sposób traktowali ludzi np. Głodzili, palili w piecach czy używali prysznica do gazowania ludzi ,   Teraz chyba nikt nas nie karmi kwasem? prawda...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2009, 14:28:08 wysłane przez userid385 » Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 02, 2009, 11:52:59 »

WIEM O TYM GRUSZKA............
Zapisane

Adulka
Kasia
Moderator Globalny
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 167


« Odpowiedz #1 : Wrzesień 02, 2009, 08:29:37 »

pięknie napisane
Zapisane
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« : Wrzesień 02, 2009, 02:32:35 »

  Chciałabym, dziś omówić co to jest szczęście? czy jest to to coś co można kupić?
   w sklepie?.Dajesz 10 zł. i masz szczęście o nie!!!!!, bo szczęście jest to dar bezcenny,
   wiem teraz pewnie ktoś pomyśli ale ta gruszka pierniczy. Jesteśmy niepełnosprawni
   nasi bliscy są niepełnosprawni i to ma być szczęście?, a właśnie ze mamy szczęście
   i to wielkie 60 lat temu to nas zamykano w przytułkach wiem szok Szok ale taka prawda.
   A teraz do rodziców dzieci niepełnosprawnych w macie swoje dzieci przy sobie,Innym już
   to zabrano,wiec nie wstydźcie się swoich dzieci czy to ich wina ze są chore?

   CDN.... Ale zapraszam do dyskusji Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2009, 12:02:23 wysłane przez bejkerek87 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 2.913 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahalobo neverdie wolf-time bornfost watahafernflower