Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Bariery architektoniczne...  (Przeczytany 10525 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Gość
« Odpowiedz #17 : Grudzień 27, 2008, 19:18:39 »

   CHYBA MAMY   JAKIEŚ PRAWA ?
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #16 : Grudzień 27, 2008, 19:09:37 »

chyba na to wynika własnie;/
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #15 : Grudzień 27, 2008, 19:04:37 »

 a przepraszam, to lata 70  stany zjednoczone? że  mamy wyznaczone obiekty ktore mozemy odwiedzac? tak jak kiedyś czarno skórzy?
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #14 : Grudzień 27, 2008, 19:00:17 »

no niestety bo Nie ma podjazdow bo ci co buduja budynki czy tez centra handlowe Nie pomysla o ON i nie zrobia podjazdu
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #13 : Grudzień 27, 2008, 18:59:29 »

                          NO TAK,   MY NIE MUSIMY GDZIEŚ ZAJSC, MY
                            POCZEKAMY, ALE ILE LUDZIE MOŻNA CZEKAĆ?!!!!!!!!!
Zapisane
62norbi
Gość
« Odpowiedz #12 : Grudzień 27, 2008, 18:45:29 »

Dokładnie, zostajemy w miejscu .....
 
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #11 : Grudzień 27, 2008, 18:45:13 »

no wlasnie bo zdrowi wchodza sami po schodach a my musimy zawsze czekac Ja tak zawsze  mam
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 27, 2008, 18:40:15 »

  ZOSTAJEMY NA DOLE
Zapisane
62norbi
Gość
« Odpowiedz #9 : Grudzień 27, 2008, 18:37:29 »

dokladnie oto wlasnie w tym wszystkim  chodzi Uśmiech Norbi 

ale ja bym chciala wiedziec jak wy sobie radzicie z pokonywaniem owych barier architektonicznych i jakie macie na nie sposoby polki jeszcze sa o np jak musicie wyjsc na schody to co wtedy robicie??

Czekamy, aż ktoś nad nami się zlituje i wniesie, bądź zniesie a na to nie raz trzeba czekać godzinami lub nas po prostu zignorują
Zapisane
62norbi
Gość
« Odpowiedz #8 : Grudzień 27, 2008, 18:31:50 »

Zdrowi dopiero się do tej "pomocy" zabierają jak w rodzinie ktoś zachoruje abo przeżyje jakiś wypadek lub sami stają się "ON"
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #7 : Grudzień 27, 2008, 18:30:23 »

dokladnie oto wlasnie w tym wszystkim  chodzi Uśmiech Norbi  

ale ja bym chciala wiedziec jak wy sobie radzicie z pokonywaniem owych barier architektonicznych i jakie macie na nie sposoby polki jeszcze sa o np jak musicie wyjsc na schody to co wtedy robicie??
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 27, 2008, 18:24:30 »

Wlaśnie my musimy walczyć,  ALE MOŻE ZDROWI TEŻ  NAM POMOGĄ  JAK  MYŚLICIE?
Zapisane
62norbi
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 27, 2008, 18:16:06 »

O to właśnie walczę i chcę abyście razem wspólnie walczyli aby owe bariery były usuwane ze wszelkich obiektów użyteczności publicznej...  Ku usuwaniu barier architektonicznych stworzono nowe prawo budowlane i owe prawo już liczy 11 lat (1995 rok) i  jest jednym z wielu warunków przystąpienia Polski do Unii Europejskiej nie jest prawie w ogóle nie wdrażane a jeśli już to w bardzo małej frekwencji... Odpowiedzialni za ten stan tłumaczą się brakiem funduszy lub po prostu mają "Ważniejsze sprawy"... Znaczy to że sprawy Osób Niepełnosprawnych są  po prostu OLEWANE a tym samym wskazuje się nas na ciągłą społeczną izolację.. Oznacza to, osoby niepełnosprawne w naszym kraju w znacznym stopniu nie mogą korzystać ze swoich praw i wolności. Stawia to pod znakiem zapytania realność konstytucyjnych zasad państwa prawnego, równego wobec wszystkich obywateli. Uważam że, jak sami nie weżniemy tych spraw w swoje ręce, to nikt nam nie pomoże, ponieważ zdrowi nie widzą świata tak jak My, póki sami się nie staną jednymi z nas a wtedy to już jest za późno, bo, są przecież Ważniejsze sprawy......
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #4 : Grudzień 27, 2008, 17:20:52 »

Witam mam pytanie jakie sa wasze sposoby na pokonywanie barier architektonicznych a wlasciwie schodow jak sobie znimi radzicie??
Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 27, 2008, 16:03:54 »

popieram w 100%
Zapisane
62norbi
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 27, 2008, 15:32:35 »

Chciałbym Wam przedstawić mój sposób, bądź system walki z barierami i dla przykładu podam wam kilka linków abyście "zajarzyli" z jakimi metodami można coś osiągnąć.... Otóż to...
1). Forum TVP
2). Forum Śląska Telewizja Silesja
3). Forum "Nowej Trubuny Opolskiej"
4). Forum Miejsko Gminne mojego Rodzinnego Miasteczka - Zawadzkie
Uważam że tam trzeba robić dużo szumu w powyższych sprawach.... A na naszych forach omawiać strategię "robienia dużego szumu i magazynowania materiału pomocowego, tzn.zdjęć, filmów itd. itd..  Wtedy będzie większa efektywność naszego działania...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2008, 15:51:45 wysłane przez 62norbi » Zapisane
gruszka
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 27, 2008, 05:24:53 »

   
    NORBI w  dobrym miejscu to piszesz,nasze problemy powiny byc w róznych środowiskach omawane bo czym wiecej  osób  sobie zda sprawe
 ze my   jestesmy też obywatelami tego kraju  tym lepiej dla nas,  dlatego zapraszamy,osoby  z wolatariatów do dyskucji, pozdrawiam
Zapisane
62norbi
Gość
« : Grudzień 26, 2008, 23:50:23 »

Zapraszam wszystkich co mają coś do powiedzenia na temat barier architektonicznych....
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kociarnia twistedgamers etavlon filtrowa36 xbustyx