Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Za kogo ludzie uważają Syna Człowieczego?  (Przeczytany 2101 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kasia
Moderator Globalny
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 167


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 14, 2009, 20:05:10 »

a wy za kogo mnie uwazacie  jak aktulane wciaz zywe  jest po pytani z ewangli  jezusa 
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #1 : Wrzesień 12, 2009, 20:01:56 »

wiara czyni cuda daje nam nadzieje na lepszy zycia smak
Zapisane
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« : Wrzesień 12, 2009, 19:29:24 »

1)Za kogo ludzie uważają Syna Człowieczego?
2)A Ty za kogo Mnie uważasz?
3)Jezu kim jesteś dla mnie osobiście i Twoja ewangelia?i czy jestem gotowa/wy przyjąć ją bez zastrzeżeń?
4)Czy ja dojrzałam /em  ,aby wiare uczniów Chrystusa uczynić swoją własną?
5)Kogo Jezu dla mnie stanowisz?Jezu Kim jesteś dla mnie?
Jezu daj mi ze św.Piotrem wyznać moją wiare w Ciebie i udziel mi Swego Światła i Swej Łaski.Pragne każdego dnia potwierdzać swoim życiem wiare w Syna Bożego.Moją modlitwą i postępowaniem pragnę wspierać Kościół.Panie Jezu poprzez posługe Ojca Świętego i Biskupów dokonaj Swego dzieła zbawienia każdego człowieka.Niech Twoje Słowa Panie Jezu będą dla mnie przynagleniem do większej troski o wypełnianie Woli Bożej.Daj mi Jezu odwagę szukania uczciwej odpowiedzi na pytania,które mi stawiasz i na pytania,które rodzą się w moim sercu i w mojej duszy,a także w trakcie medytacji Słowa Bożego,a które rysują się w bolesny kształt Krzyża życia.Daj mi pamiętać,że w perspektywie jawi się nadzieja Zmartwychwstania.Wiem Panie Jezu,że od słowa do wiary potwierdzonej całym życiem prowadzi długa droga.Niech w mojej codzienności dokonuje się"Credo" wypowiadane już od tylu lat.Daj mi za św.Janem Vianneyem potwierdzać życiem,to co wyznaje ustami.Niech duchowa świątynia kościoła oprze się niszczącym mocą zła i niech oprze się na Szymonie,który stał się skałą.Pragnę się wczytywać i wsłuchiwać w teksty i głos Sługi Bożego Papieża Jana Pawła II,który pomagał mi i nadal pomaga mi w moim pielgrzymowaniu do Domu Ojca.Dziękuje Ci Boże za Sługe Bożego Jana Pawła II,którego posługa wyzwoliła na całym świecie ogromne pokłady dobra.Moja wiara musi nadal dojrzewać.Panie Jezu niech Twoje Słowa przynaglają mnie do większej troski o wypełnianie Woli Bożej. Tak Panie Ty wiesz,że Cię Kocham.Panie Każ mi przyjść do siebie.Panie,Ratuj mnie!.Panie Jezu pragnę osiągnąć szczęście wieczne już tu na ziemi i dawać je innym.Niech,to moje szczęście będzie dalszym ciągiem mojego życia wiecznego.Panie Jezu,Ty jesteś Chrystus,Syn Boga Żywego.Panie Jezu pragnę być gotowa zdać sprawe ze swego zarządu,bo będzie to znak wielkiej gotowości duchowej.Panie Jezu pragnę wsłuchiwać się w Twój głos i włączyć się we wspólnotę tych,którzy dom swojego życia budują na Skale.Panie Boże daj mi światło i łaske,abym potrafiła za Piotrem złożyć wyznanie mojej wiary.Panie Jezu daj Swojemu Kościołowi wiarę i wewnętrzną moc do wypełniania swojej misji.Boże objaw się i potwierdź Swoją Boskość.Panie Jezu dziękuje Ci za łaske Chrztu Świętego,dzięki któremu zostałam włączona w żywy organizm Kościoła,który prowadzi ówczesny Piotr-Ojciec Św.Benedykt XVI.Jezu udziel mi Bożego Pokoju i łaski,abym mogła odpowiedzieć całym moim życiem na Twoje pytanie.Daj mi Jezu wiarę i wewnętrzną moc od Boga do wypełniania mojej misji.Daj mi moją duchową świątynie oprzeć o Skałe.Panie Jezu liczy się dla mnie tylko Twoje zdanie o mnie.Nie daj mi Jezu niczego się bać i daj mi wolność.Daj mi Jezu być szczęśliwą już tu na ziemi,a nie tylko w Niebie.Daj mi Jezu zrozumieć,że szczęście wieczne jest dalszym ciągiem tego życia ziemskiego-takiego życia.Niech dyspozycje wydane przez Piotra na ziemii mają moc także w Niebie.Psalm 23,34,51,84,138 Jezu,to pytanie staje przede mną każdego dnia.Moją wiary godną odpowiedzią na to pytanie Jezu ma być codzienne życie w duchu Ewangelii i życie w Przyjażni z Tobą Jezu,który pragniesz dzielić wszystkie moje chwile.Wiem Jezu masz być treścią mojego życia,ciągłym uśmiechem na mojej twarzy,każdym kogo spotkam na mojej drodze życia.Zaufałam Ci,oddałam Ci całe moje życie i wkroczyłam w nie.Podnosisz mnie kiedy upadam,szukasz mnie kiedy się gubie,napełniasz moje serce radością i pokojem.Jesteś ze mną,Kocham Cię i uczysz mnie Kochać innych.Jesteś powiernikiem moich tajemnic,problemów,trosk,zmartwień,upadków i niepowodzeń oraz niedomagań,a Ty wciąż mnie wysłupociechaesz i przychodzisz mi z pomocą.Nigdy nie zostawiasz mnie samej,jesteś dla mnie jedyną i całą prawdą,której tak do końca nie rozumiem,ale nie mam odwagi wciaż mówić i prosić o przebaczenie.Nadałeś mojemu życiu nowy sens i cel,dajesz mi szczęście wieczne.Stworzyłeś mnie na swój obraz i podobieństwo i zesłałeś mnie tu na ziemie.Powiedziałeś mi kim jestem ,przedstawiłeś mi prawde o człowieku i o świecie.Jesteś ze mną w każdym momencie mojego życia i mnie samej.Jezu Kocham Cię ,ale Kocham Cię wciąż za mało i wciąż za słabo.Zbyt rzadko pytam Cię o Twoją Bożą Wole,a za dużo od Ciebie wymagam i żądam.Ty jesteś Chrystus-Syn Boga Żywego.Panie do kogoś pójde?Ty Panie masz Słowa Życia Wiecznego.Panie Jezu pragnę pójść za Tobą,pragnę zaprzeć się samej siebie,pragne wziąść mój Krzyż i Ciebie naśladować.Chcę zachować swoje życie,aby je stracić z powodu Ciebie i Ewangelii,aby je zachować.Nie daj mi Jezu zaznać śmierci,aż ujrze Królestwo Boże przychodzące w mocy.Panie Jezu umocnij moją wiarę i daj mi ją świadczyć moimi uczynkami.Panie Jezu przymnóż mi wiary.Jezu pragnę zaufać w Twoją Moc i zdać się tylko na Ciebie Jezu Chryste. Jezu udziel mi pokory w dialogu z Tobą.Jezu Cierpiący na Krzyżu,Ty mnie odkupiłeś od grzechu.Jezu daj mi służyć Tobie i Ewangelii i daj mi być świadkiem rozwoju Kościoła,który jest Królestwem Bożym na ziemii.Jezu Twoje Królestwo jest już obecne tu na ziemii i pośród nas w Twojej osobie.Daj mi Jezu wytrwać do końca i daj mi być świadkiem Twojego Zmartwychwstania i Wniebowstąpienia.Jezu daj mi myśleć po Bozemu,a nie po ludzku i daj mi być wolną.Jezu pragnę Cię miłować jak św.Jan i św.Piotr.Jezu udziel mi Swej Mocy i daj mi prędko dotrzeć do Ciebie.Jezu naucz mnie jak żyć,aby dawać szczęście innym i bym była szczęśliwa również tu na ziemii.Niech życie wieczne będzie dalszym ciągiem tego życia i tej szczęśliwości.Jezu daj mi za Św.Piotrem wyznać moją wiarę w Ciebie i udziel mi Swego Światła i Swej Łaski.Niech duchowa świątynia Kościoła oprze się niszczącej mocy zła i niech oprze się na Szymonie,który stał się Skałą.Niech dyspozycje wydane przez Piotra na ziemi mają moc także w niebie.Ps:34,51,84,102,138.("Poemat o Chrystusie Dziecięcym" K.K.Baczyński i "Idę Ku Tobie"-Wł.Orkan).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2009, 20:38:14 wysłane przez gruszka » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

shi-no-gakko sithowie zwiazek-ludowy zameczek-rozmawiajmy malopolaki