Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Podwyższenie Krzża Świętego  (Przeczytany 1158 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kasia
Moderator Globalny
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 167


« Odpowiedz #1 : Wrzesień 14, 2009, 20:00:28 »

Albowiem tak Bóg umilowala swiat
ze syna swego jednorodzonego dal
by kazdy kto w niego wierzy nie zginal
ale zycie wieczne miala
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 15, 2009, 15:47:47 wysłane przez gruszka » Zapisane
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« : Wrzesień 13, 2009, 23:05:40 »

w dzisiejszej ewangelii Jezus w dialogu z Nikodemem pokazuje za jaką cene lud otrzymał dar nowego narodzenia.Spotkanie z Nikodemem jest figurą innego głębszego uzdrowienia i wybawienia tych,którzy spoglądać będą nb*na Syna Człowieczego,wydanego dla nas śmierć krzyżowąOjciec przyjmie ich do swojego domu jako dzieci.Na krzyżu właśnie Jezus pokazuje całą swoją synowską miłość i oddanie,aby wypełnić wolę Ojca.Z drugiej strony,dając nam swojego ukochanego Syna ,Ojciec ukazuje całą swoją dobroć nam ludziom.Przez wiarę uznajemy tę miłość i to czyni nas uczestnikami Bożej egzystencji.,która stwarza nas na nowo i pozwala nam na uzdrowienie i zbawienie.
Krzyż jest znakiem zbawienia.Ten kto z żywą wiarą spogląda na krzyż,ma być uzdrowiony.Jakie jest moje podejście do krzyża?czy potrafie z dumą należną chrześcijanowi publicznie go nosić?Wyznanie katolicyzmu,to moja prywatna sprawa,ale jako uczeń Chrystusa mam być tym,który się ma chlubić niczym innym jak tylko krzyżem Jezusa Chrystusa.Dzięki,któremu świat stał się ukrzyżowany dla mnie,a ja dla świata
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

jinsei-no-imi twistedgamers etavlon babyshower xbustyx