Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Polska Bez Barier (Czyżby???)  (Przeczytany 4018 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #10 : Wrzesień 26, 2009, 16:11:12 »

Szanowne Panie, wiem ze każda z was jest bardzo rozczarowana tymi wiadomościami o Stowarzyszeniu Przyjaciół integracja. Wiem, że to boli jak się dowiadujemy takie rzeczy że organizacja na którą tak liczyliśmy. tak w rzeczywistości zeruje na naszej naiwności a to najbardziej boli...
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
Emily09
Gość
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 26, 2009, 15:19:25 »

Jakie to smutne i przykre, że tak poważne zdawałoby się Stowarzyszenie, jak  Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, działa po złodziejsku kradąc.
 pomysł  OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII SPOŁECZNEJ NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH- ANTYBUDYNEK.
A co na to prawdziwy pomysłodawca??? Jakie środki i metody zwalczania podobnego pasożytnictwa podjął?
Takie kwestie trzeba rzecz jasna piętnować i ujawniać, co też czynisz NORBI jako główny Administrator... Uśmiech
Przyznam, iż byłam nieco zdumiona tym, że owej Kampanii patronuje pan Marszałek Komorowski...ale w życiu wszystko jest możliwe, pomyślałam.

W tym tygodniu, któregoś dnia po północy, miałam okazję wysłuchać prawie trzygodzinnej audycji w radiowej Jedynce na temat ON. W studio był obecny pan Krzysztof Kaczmarczyk od wielu lat zajmujący się ON i pomagający im... Po raz pierwszy usłyszałam to nazwisko...
Audycja była prowadzona z udziałem słuchaczy. Pewna słuchaczka zadzwoniła uskarżając się na rząd, który niewiele robi, że...(tu podała nazwisko premiera). Jej wypowiedż ucięto prosząc o nie podawanie nazwisk, gdyż audycja nie ma charakteru politycznego. Że liczy się po prostu mentalność, że żadne prawo, ustawy niczego nie zmienią, jeśli w naszych umysłach  sercach nie znikną bariery mentalne, i nie będzie odpowiedniego,świadomego podejścia do problemu. A my sami, ON powinniśmy cechować się również pomysłami i kreatywnością życia. Uśmiech
Zapisane
irenaanna
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 48


Kocham zwierzęta Ludzi toleruje


« Odpowiedz #8 : Wrzesień 26, 2009, 02:44:28 »

 Chichot Norbi oni wszystko kradną nawet wyrywają fragmenty tekstów przez kogoś napisane i podają jako swoje mnie juz nic nie zdziwi Chichot
Zapisane

Irena Anna
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #7 : Wrzesień 25, 2009, 21:58:03 »

oni niestety zeruja na wszystkich innych forach nawet ukradli pomysl na Akcje Antybudynek nawet tych uzytkownikow co mowia im prawde to odrazu banuja
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2009, 10:41:04 wysłane przez izkaa189 » Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #6 : Wrzesień 25, 2009, 21:44:54 »

Emily09
Tak to byłaby dobra inicjatywa, lecz proszę zauważyć że "Stowarzyszenia Przyjaciół Integracja" kradnie ten pomysł Ogólnopolskiej kampanii społecznej na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK (kliknij tu aby wejść na stronę) Oto dowód na to że "Stowarzyszenie Przyjaciół Integracja" bezkarnie bierze ten pomysł jako swój a na swojej stronie ogłasza listę potencjalnych udziałowców a jako pierwszego głównego organizatora podaje siebie czyli: "Stowarzyszenie Przyjaciół Integracja"
Organizator:
Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji
Kancelaria Sejmu RP
Patronat honorowy: Marszałek Sejmu RP Bronisław Komorowski
Patronat merytoryczny: Ministerstwo Infrastruktury, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Towarzystwo Urbanistów Polskich
Partnerzy: Ministerstwo Finansów, Polska Koalicja na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Związek Powiatów Polskich, Związek Metropolii Polskich, Związek Banków Polskich, Polska Rada Centrów Handlowych, Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze
Wsparcie: Centrum Łowicka, MediaDem Communication
Patroni medialni: Serwis Samorządowy PAP, Newsweek Polska, www.archimania.pl, www.niepelnosprawni.pl
Tylko nie ma jednego. A mianowicie głównego pomysłodawcy:
Ogólnopolska kampania społeczna na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK ORGANIZATOREM AKCJI JEST:
STOWARZYSZENIE ROZWOJU INICJATYW SPOŁECZNYCH
"WSPÓLNOTA" (Kliknij tu aby przekonać się o prawdzie)


Ogólnopolska kampania społeczna na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK
ORGANIZATOREM AKCJI JEST:
STOWARZYSZENIE ROZWOJU INICJATYW SPOŁECZNYCH
"WSPÓLNOTA"
KAMIEŃ 120 24-335 ŁAZISKA
Dlaczego nie jest wyszczególniono tego stowarzyszenia?? Odpowiedź jest prosta... Dlatego, że Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji to moloch wspierany przez rząd... A rząd robi wszystko aby nic nie robić poza mydleniem oczy ludziom niepełnosprawnym. A Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji to tylko narzędzie do mydlenia nam oczy... Zamiast pomagać nam to wprowadzają nas na margines społeczny...
Zapraszam do lektury:
Kurs bicia piany, czyli tajemna sztuka pisania CV (kliknij tu aby przejść do artykółu)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 25, 2009, 21:46:45 wysłane przez 62norbi » Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
Emily09
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 25, 2009, 20:34:19 »

Ten konkurs POLSKA BEZ BARIER to- uważam- całkiem dobra inicjatywa, godne uwagi przedsięwzięcie! W dodatku pod patronatem Marszałka Sejmu, pana Bronisława Komorowskiego Uśmiech
Ostatnio, zaczęłam zwracać uwagę na udogodnienia w moim rodzinnym mieście Wielkopolski. Swoje spostrzeżenia odnotowałam w pamięci...Było to podczas mojego" spaceru" na zakupach, w trakcie bez mała dwukilometrowej drogi.
Podjazd dla ON na wózkach spostrzegłam przy starym budynku sądu powiatowego, następnie zjazd, w nie tak dawno zmodernizowanej publicznej bibliotece powiatowej, dokąd dość często uczęszczam jako wierna, tradycyjna czytelniczka.
Takowe podjazdy mają również miejsce przy modernizującym się kościele dużej parafii przy dużym osiedlu. Duży uśmiech
Zapisane
irenaanna
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 48


Kocham zwierzęta Ludzi toleruje


« Odpowiedz #4 : Wrzesień 24, 2009, 18:40:03 »

 Duży uśmiech  Wiecie co, na Niepełnosprawnych to można się stać totalnie i gruntownie niepełnosprawnym. Tam trzeba słodzić przytakiwać i wszystkie bzdury które są dla nich prawdą, tzw. ich prawdą to będzie dobrze, lecz spróbuj nie przyznać im racji to ci dają Bana. Ale wiecie co, zastanawia mnie jedna rzecz.Tyle się z nimi kłócę i pisze im że nie mają racji. A oni, do dziś, nie dali mi bana. U nich tylko ich wybrańcy maja racje a pozostali, to są tylko punkty, które podnoszą im wejścia na forum, bo im więcej osób wchodzi, tym mają większą statystykę. A swoja drogą, Norbi nie przejmuj się takich jak ty jest sporo i nie wszystkich zdołają wykurzyć z forum... Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 20:01:51 wysłane przez 62norbi » Zapisane

Irena Anna
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #3 : Wrzesień 24, 2009, 17:00:25 »

CZYLI ZA PRAWDĘ? TAK? OK ROZUMIEM BĘDĘ KOLORYZOWAĆ SWE ŻYCIE Duży uśmiech ... W STYLU O JAKI ŁADNY BUDYNEK!!!! O JEST TAM SKLEP Z CIUCHAMI Uśmiech BOMBA TYLKO PANOWIE  ARCHITEKCI ZAPOMNIELI DODAĆ PODJAZDU...Smutny  ALE CO TAM POSTOJĘ NA DOLE Mrugnięcie MÓJ OPIEKUN KUPI CO TRZEBA. TYKO MAM PYTANKO? CZY PAN, PP. NIE KORZYSTA ZE SKLEPÓW?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2009, 17:08:25 wysłane przez 62norbi » Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 24, 2009, 16:40:57 »

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracja banuje za Antybudynek
Na forum (http://forum.niepelnosprawni.pl/) "Stowarzyszenia Przyjaciół Integracja" wydalają użytkowników piszących o barierach budowlanych i innych... Najpierw zalogowałem się tam jako 62norbi, było fajnie a nawet super, ale do czasu... Od momentu gdy napisałem co przyciągało i nadal przyciąga moją uwagę, a mianowicie, to że życie niepełnosprawnych nie jest takie kolorowe, że jest ono przeplatane barierami architektonicznymi, prawnymi, mentalnymi, że ludzie ci żyją na krawędzi ubóstwa. W tym momencie zacząłem tracić przyjaciół... Niemal w każdym wątku w którym poruszano sprawy barier budowlanych i uczestniczyli moi nowi przyjaciele, byliśmy atakowani, nasi oponenci starali mącić, pisać nie na temat tak aby skutecznie wybijać z toku tematu... Administracja tego forum usuwała niewygodne posty, przyzwalając naszym oponentom aby przeszkadzali, zniekształcali, mącili w tych tematach i prowokowali kłótnie, zamiast rzetelnej dyskusji, doprowadzania każdego wątku do martwego punktu w dyskusji. Aż dostałem bana jako użytkownik 62norbi, a następnie także jako czapka5...
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #1 : Wrzesień 22, 2009, 23:44:03 »

Rozmawiałam z pewną osobą na GG, .której sąsiadka należy do Stowarzyszenia Przyjaciół  Integracja. Pana .P P i ów osoba zachwalała mi właśnie ten projekt wyżej wymieniony przez nick 62norbi.  Nagle mnie coś olśniło, że postanowiłam wejść na strunę antybudynku.  Proszę zgadnąć co mi się ukazało? Otóż ukazał mi się podobny program walki z barierami jak w   stowarzyszeniu Pana PP... Uważam, że to jest PLAGIAT a to jest prawnie karalne... Kto za ten Plagiat zapłaci? Zapłacą osoby niepełnosprawne by zbogacił się szanowny  Pan PP, który zarabia 120 raz więcej niż przeciętny „ON”. Wiem, że my napromieniowani to plankton a ludzie PANA PP wieloryby,.ale spokojnie my się nie damy. Ale wracając do głównego tematu mam pytanie: Czy takiej chcemy polski, dla nas „ON”, brudnej mafijnej, skorumpowanej gdzie idzie się po trupach po władzę?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2009, 23:48:42 wysłane przez 62norbi » Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« : Wrzesień 22, 2009, 14:46:28 »

Polska Bez Barier... (Czyżby???)

Znasz obiekt dostępny dla osób z niepełnosprawnością? Niech dowie się o nim cała Polska! Właśnie wystartował konkurs Polska bez barier, organizowany pod honorowym patronatem Bronisława Komorowskiego, Marszałka Sejmu RP.
 
Konkurs Polska bez barier jest inicjatywą Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji oraz Kancelarii Sejmu RP. Akcja ma na celu wyróżnienie obiektów i przestrzeni w Polsce, które są najlepiej dostosowane dla osób z niepełnosprawnością w następujących kategoriach:
- administracja centralna i samorządowa (m.in.: urzędy gmin, urzędy skarbowe, urzędy centralne i samorządowe, policja);
- transport i przestrzeń publiczna (m.in.: dworce lotnicze i kolejowe, przystanki, stacje metra, ciągi komunikacyjne i piesze);
- edukacja (m.in.: szkoły, przedszkola, uczelnie);
- kultura i sztuka (m.in.: muzea, kina, teatry, biblioteki, zabytki);
- służba zdrowia i rehabilitacja (m.in.: szpitale, przychodnie, apteki, sanatoria);
- sport i rekreacja (m.in. stadiony, hale sportowe, baseny, obiekty noclegowe, parki, szlaki turystyczne);
- finanse (m.in.: banki);
- handel i usługi, biura;
- obiekty mieszkalne (domy, osiedla).

Obiekty mogą być zgłaszane zarówno przez osoby fizyczne, jak i prawne. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować dokumentację fotograficzną dostosowanego obiektu i opisać zastosowane w nim rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością (ankieta do pobrania poniżej). Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 listopada br. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w styczniu 2010 r. w Sejmie RP.

Szczegółowe informacje:

Ilona Piątek
Tel.: 022 536 01 17
e-mail.: Ilona.piatek@integracja.org

Organizator:
Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji
Kancelaria Sejmu RP
Patronat honorowy: Marszałek Sejmu RP Bronisław Komorowski
Patronat merytoryczny: Ministerstwo Infrastruktury, Stowarzyszenie Architektów Polskich, Towarzystwo Urbanistów Polskich
Partnerzy: Ministerstwo Finansów, Polska Koalicja na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Związek Powiatów Polskich, Związek Metropolii Polskich, Związek Banków Polskich, Polska Rada Centrów Handlowych, Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze
Wsparcie: Centrum Łowicka, MediaDem Communication
Patroni medialni: Serwis Samorządowy PAP, Newsweek Polska, www.archimania.pl, www.niepelnosprawni.pl

A ci co naprawdę rozpoczęli tą akcję a chodzi o Ogólnopolską kampanię społeczną na rzecz osób niepełnosprawnych ANTYBUDYNEK, czy oni nie liczą się? ? ?!!! Czyżby byli "ZA MALI"? ? ? !!!
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.857 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wolf-time icecraft slubne13 specjalist madex