Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Do wiadomości użytkowników...  (Przeczytany 1377 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #3 : Wrzesień 28, 2009, 21:26:09 »

ja jestem za bo to nie zly pomysl
Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 28, 2009, 14:48:32 »

Gruszeczko... Nie każdy indywidualnie a zbiorowo podpisać się w liście wystosowanym przez administrację for takich jak nasze.... Zapraszam wszystkich użytkowników do dyskusji na ten poważny temat....
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #1 : Wrzesień 28, 2009, 14:38:08 »

 MAM PYTANIE MOŻE BY TAK MY JAKO FORUM NAPISALI BYŚMY DO KOMISJI WYBORCZEJ,W SPRAWIE PRZYSZŁYCH WYBORÓW. PAN, Ryszard Jakubowski" DAŁ POMYSŁ "Proponuję, aby wszyscy niepełnosprawni INDYWIDUALNIE pisali w tej sprawie listy do Państwowej Komisji Wyborczej, z kopią do najwiekszych polskich redakcji prasowych i telewizyjnych (TVN - "Uwaga", TVP 2 - Ekspress Reporterów, Polsat "Interwencja", GW, Superexpress, Rzeczpospolita, Fakt, DZienik, Nasz Dziennik, Gazeta Polska itd)."
PROPONOWAŁAM BYM RAZEM NAPISAĆ PISEMKO.

  POZDRAWIAM
Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« : Wrzesień 28, 2009, 14:16:00 »

Przed nami za dwa lata następne wybory, więc teraz już powinnyśmy zaczynać bardzo głośno domagać się przyzwoitych praw, jak i dostosowanie lokali wyborczych do potrzeb ludzi niepełnosprawnych i nie dopuścić do sytuacji z poprzednich wyborów, kiedy to wielu z nas nie mogło zagłosować z powodu naszej niesprawności... Więc uważam to za cenną wskazówkę. Wskazówka pochodzi od mojego przyjaciela, także administratora innego forum ale także poruszającego nasze sprawy. sprawy "ON".


Cytat: Ryszard Jakubowski
"Ryszard Jakubowski" napisał:
A mnie interesuje, ilu niepełnosprawnych pójdzie na najbliższe wybory i dlaczego do urn zostaną dopuszczeni nie wszyscy, ale tylko ci, których poglądy będą na rękę danej komisji wyborczej? Dlaczego tak uważam? Ponieważ to komisja wyborcza bezie decydowała, czy zrobi się tymczasowe podjazdy dla wózkarzy do lokali wyborczych oraz którego niepełnosprawnego dowiezie się do lokalu wyborczego, gdyby o własnych siłach dotrzeć nie mógł. TA DYSKRYMINACJA i MANIPULACJA WYNIKAMI WYBORÓW ODBYWA SIĘ  W POLSCE OD NIEPAMIĘTNYCH CZASÓW I JAKOŚ NIMOMU NIE PRZESZKADZA, OD TYCH NA KTÓRYCH SIĘ GŁOSUJE DO SAMYCH NIEPEŁNOSPRAWNYCH KTÓRYM UNIEMOŻLIWIA SIĘ KORZYSTANIE Z PODSTAWOWEJ ZDOBYCZY DEMOKRACJI, JAKĄ JEST PRAWO DO CZYNNEGO UDZIAŁU W WYBORZE SWOICH PRZEDSTAWICIELI DO KLIKI RZĄDZĄCEJ.

DLACZEGO PAN PP I S.P.I. W TEJ SPRAWIE ZABIERAJĄ GŁOS POST FACTUM, ZAMIAST JUŻ TERAZ TRĄBIĆ, JAK SIĘ ODBIERA BEZPRAWNIE P0RAWA OBYWATELSJKIE NIEPEŁNOSPRAWNYM?

Proponuję, aby wszyscy niepełnosprawni INDYWIDUALNIE pisali w tej sprawie listy do Państwowej Komisji Wyborczej, z kopią do najwiekszych polskich redakcji prasowych i telewizyjnych (TVN - "Uwaga", TVP 2 - Ekspress Reporterów, Polsat "Interwencja", GW, Superexpress, Rzeczpospolita, Fakt, DZienik, Nasz Dziennik, Gazeta Polska itd).

I trzeba postraszyć tych pseudoobrońców demokracji z Państwowej Komisji Wyborczej, ze jezęli nie rozwiążą tego problemu już podczas najbliższych wyborów, to WSZYSCY niepełnosprawni w liczbie 5,5 milionya wystąpią do sądów z wnioskami o unieważnienie wyborów, do czego będą mieli PEŁNE PRAWO na podstawie ordynacji wyborczej.

Tak powinna wyglądać walka o równe prawa ON. Samo pisanie na forach internetowych ma o wiele za małą moc, żeby odniosło jakikolwiek sklutek.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2009, 14:17:41 wysłane przez 62norbi » Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.222 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bestiariusz slubne13 madex wolf-time poradniki