Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Pomocna" dłoń  (Przeczytany 1736 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Maria Brylka
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Odpowiedz #2 : Październik 02, 2009, 12:37:03 »

Jestem w szoku!Czesto spotykamy sie z bezdusznoscia,ba dyskryminacja a co do pomocy to Wy i ja wiemy jak to wyglada.?szczegolnie w malych srodowiskach.I ten przyklad pomocy jaka niosly Dwie wspania Panie,jest godny nasladowania!Ale,Komus to przeszkadzalo!Szkoda,ze ten Ktos nie pomyslal jaka szkode zrobil dzieciom-spoleczenstwo nasze jest coraz biedniejsze,dzieci niejednokrotnie przychodza do szkol bez sniadania a co dopiero mowic o kanapce,czy owocach!-biednym,emerytom o niskich dochodach itd.Lista jest dluga!!!!!W paru wypowiedziach powialo zimnem!A moze czas najwyzszy abu otworzono nie tylko oczy ,bo serc URZEDNICY NIE MAJA ale i SZARE KOMORKI i w naglym trybie pomoc Tym Poszkodowanym.Kochani, to teraz kazdy z nas pomogajacy-ja do nich naleze -moze miec klopoty!!!Ale czy to jest humanitarne?Odpowiedz powinni dac nam odpowiedzialni za te sytuacje!Wspolczuje,serdecznie wspolczuje"Pomocnej dloni.W tych trudnych chwilach,zycze zdrowia!A moze Ktos ze swiata biznesmenu pomoze ?pozdrawiam mariaps.Jestem bardzo ciekawa reakcji Przewodniczacych.Prezesow pozarzodowych organizacji,ale kto i gzie ich zacytuje to juz drugi problem.
Zapisane
Kasia
Moderator Globalny
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 167


« Odpowiedz #1 : Październik 02, 2009, 09:33:49 »

 to oburzajce niech fiskus zajmie sie tymi co naprawde prowadza jakies ciemne interesy a nie tymi co chca pomuc innym  Szok Coś :Uśmiech Zły
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2009, 09:35:48 wysłane przez Kasia » Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« : Październik 01, 2009, 21:55:28 »

   
19:23, 01.10.2009 /TVN
"Pomocna" dłoń (kliknij tu)

Przez 20 lat pomagały innym - zbierały i sprzedawały używaną odzież. Zarobione pieniądze przeznaczały na dożywianie dzieci w szkołach. Po 20 latach z refleksem godnym szachisty zareagował fiskus - i nakazał starszym paniom zarejestrowanie działalności i prowadzenie księgowości. A to był dopiero początek kłopotów wolontariuszek.
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

elitserienspeedway zameczek-rozmawiajmy shi-no-gakko zwiazek-ludowy batawia