Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moja przygoda z klubem studenckim Warszawskim / STODOŁA/  (Przeczytany 1966 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Maria Brylka
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 15


« Odpowiedz #3 : Październik 17, 2009, 12:11:39 »

Mial byc ciekawy wieczor a tu okazalo sie,ze przezyliscie Panstwo horror!Wspolczuje!!!! Ale jest to koleja sytuacja,ba jaskrawa sytuacja co do kutury,niewiedzy... i braku zrozumienia ze strony ochroniarzy.A co za tym idzie,Organizatora tej imprezy!Ochroniarze powinni byc poinformowani,ze zaproszeni zostali rowniez ludzie chorzy,ktorzy bez wsparcia lekow nie zawsze normalnie funkcjonuja ;uczulenia na zapachy-czesto zbyt mocne perfumy w miejsce wody toaletowej itd.Jedno mnie zastanawia,czy wyslala Pani tej samej tresci list do Pani Blaszczyk lub Kogos z fundacji?Uwazam,ze powionni byc o tym incydencie wiedziec!Bo w tym wszystkim to chodzilo o wsparcie finansowe FundacjiÄ kogo... "Swoja droga kolejni zaproszeni goscie -chorzy z uczuleniami itd-musza liczyc sie z podobna sytuacja.Wspolczuje!
Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #2 : Październik 16, 2009, 22:24:17 »

Tak jest wszędzie w Polsce... Ja jako młody absolwent zawodówki, załatwiałem sobie pracę w miejscowej Hucie, na stanowisko w narzędziowni, miałem wydawać narzędzia... Miałem już wszystkie podpisy na karcie obiegowej, nawet od kierownika wydziału i mistrza zmianowego, od lekarza i dyrektora a na końcu został mi dział kard... Tam pracował jedyny inwalida, jednoręki kadrowiec...  Więc zostawiłem sobie dział kadr na ostatnią sprawę w zdobywaniu podpisów na karcie obiegowej w załatwianiu procedur przyjmowaniu się do pracy... W końcu zadowolony docieram do działu kard, czekam cierpliwie, aż przyjdzie moja kolej... W końcu dałem temu kadrowemu tą kartę obiegową i inne dokumenty, czekam i czekam, a kadrowiec jak nie składa tego podpisu tak nie składa... W końcu, zrobiło się późno i spytałem grzecznie... Dlaczego pan nie podpisuje mi tej karty obiegowej??? A ten odburknął mi: Tu nie ma miejsca dla kaleków, kulawych i flegmatyków... I we mnie zawrzało, odpaliłem: A pan to kto, pan też inwalida i to jeszcze bardziej jest pan poszkodowany niż ja... On jak to usłyszał to pogniótł mi moje dokumenty porozrzucawszy je pod moje nogi... A z przyjęcia do Huty zostały tylko marzenia... Dzięki takiemu kadrowemu musiałem szukać pracy 60 km dalej.. A Hutę miałem dosłownie 400 m od mojego miejsca zamieszkania... Przez takiego krnąbrnego, zawistnego, kalekiego kadrowego... To jest kolejny przykład, dlaczego nie usuwa się barier z jakimi borykają się niepełnosprawni, nie koniecznie muszą to być bariery budowlane, ale i prawne, moralne i mentalne...  Oto cała Polska, nasz ukochany kraj w kraju nie dla niepełnosprawnych...
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
Kasia
Moderator Globalny
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 167


« Odpowiedz #1 : Październik 16, 2009, 09:38:29 »

to straszne i oburzajace
Zapisane
irenaanna
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 48


Kocham zwierzęta Ludzi toleruje


« : Październik 16, 2009, 03:16:43 »

To co mnie spotkało dziś, to naprawdę, szok !!!


Dostałam zaproszenie dla dwóch osób na Koncert Płonie Stodoła!
A kogo to obchodzi ?
Był to koncert charytatywny, zorganizowany z udziałem dziennikarzy konkurencyjnych mediów, businessmanów z konkurencyjnych firm, realizatorów konkurujących agencji oraz polityków z różnych partii politycznych .
Wszyscy wspierają jeden cel: zbiórkę pieniędzy na wyposażenie nowo powstałej Kliniki BUDZIK – projekt  Fundacji Ewy Błaszczyk
„Akogo”...
Dostałam zaproszenie na koncert i nie zostałam wpuszczona ponieważ:  Mam Tarczyce, Astmę - oskrzelową i cukrzyce... Z tego powodu, mam zawsze przy sobie leki, inhalator i tabletki. Zawsze jak wychodzę z domu na dłużej, to mam także, ze sobą dwie kanapki i butelkę z piciem... A  po kieszeniach cukierki, czekoladę lub kostki z cukrem. Również przy sobie, mam zaświadczenia lekarskie, w oprawie foliowej, że jestem na stałych lekach i wymagam regularnego jedzenia. Te zaświadczenia są honorowane wszędzie na granicy, jak i poza granicami Polski. Jak wyjeżdżałam z kraju, to zawsze mnie przepuszczano bez problemu z lekami które z sobą miewam przy sobie, razem z jedzeniem i piciem... Nawet w okresie ptasiej grypy, przepuszczano mnie z moim prowiantem i lekami. Niestety, w klubie STODOŁA w Warszawie, takie zaświadczenia nie są honorowane.
Przy wejściu, trzech ochroniarzy w wieku od 20-30 lat kazało mi zostawić jedzenie, leki i picie.  Powiedziano mi, że jak będę wychodzić to mi wszystko oddadzą. A po za tym, jedzenie i picie mogę sobie kupić w barze... Jestem na diecie i nie wszystko mogę jeść. Pokazywałam ochroniarzom zaświadczenie, to patrzyli w sufit... Jak im mąż tłumaczył, że ja nie mogę jeść wszystkiego, to zaczęli kręcić kółka na czole. Nawet sprowadzony policjant na to nic nie poradził, tylko spisał ochroniarza i obejrzał moje zaświadczenia i stwierdził że mam prawo mieć ze sobą leki i jedzenie. Niestety, ochrona mimo tego, nie wpuściła mnie na koncert. Byłam wściekła, płakałam ze złości a ochroniarz na koniec wmawiał mi, że jestem pobudzona lekami i dlatego mnie nie wpuści ponieważ mogę stanowić zagrożenie dla innych. Ochroniarze widzieli, jak używam inhalatora ponieważ zaczęło mnie dusić, to na odchodne, powiedział mi, że jak się jest taką chorą osobą,  to powinnam siedzieć w domu, przed telewizorem a nie chodzić na koncerty.

autor: IrenaAnna
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2009, 22:15:21 wysłane przez 62norbi » Zapisane

Irena Anna
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 6.755 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

articz silimarilon warszawa bornfost maxplaying