Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tiwa_KSM - Paulina  (Przeczytany 1633 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #3 : Październik 19, 2009, 23:25:11 »

Witaj Paukinko, mam nadzieję, że znajdziesz tu prawdziwych przyjaciół... A także zaprosisz tu, na te forum swoich przyjaciół... Czuj się na tym forum jak u siebie w domu...
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #2 : Październik 19, 2009, 21:56:18 »

Witaj Paulinko byle więcej takich ludzi jak Ty, bardzo u mnie zapunktowałaś swoim zachowaniem. Chętnie Cię poznam. Napisz do mnie na gg. 
Zapisane

Adulka
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #1 : Październik 19, 2009, 13:09:04 »

Witaj czuj się jak w domu.Dziękujemy za chęć pomocy nam:)
Zapisane
Tiwa_KSM
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


« : Październik 19, 2009, 02:26:07 »

Sz. Boże...!. Nazywam się Paulina. Pochodzę z Jastrowia, woj. WLKP. Mam 19 lat. Prowadzę w swojej parafii Katolickie Stowarzyszenia Młodzieży!. Też należe do Ruchu Szensztackiego. Oczywiśćie Tiwa to moja ksywa ;-). W Jastrowiu znajduje się Szkoła i ośrodek dla Osób niepełnosprawnych. Jedna Pani poprosiła mnie o pomoc przy osobach niepełnosprawnych. Zgodziłam się na to z początku to było dla mnie cięzkie. Własnie z naszym KSM-em zaczeliśmy Wolontariat z tymi osobami, którzy potrzebowali pomocy fizycznej i modlitewnej. Pomoc taka jest bardzo pięknym świadectwem nie dla nas samych, ale również dla Pana Boga!. Poprzez to pogłebiamy nasza wiare:). Bardzo lubię pomagać takim osobą, którzy potrzebują wsparcia duchowego ale i nie tylko...!.  Mrugnięcie. Kocham każdego człowieka, bez względu, czy jest osobą niepełnosprawna, czy zdrową...!. Chcę pomagać Wam, bo bardzo tego potrzebujecie. Powieżam Panu Bogu każdego człowieka chorego...w modlitwie:).                                                                        Jeżeli bedzie ktoś chciał porozmawiać to zapraszam pod nr. gg 1938106!. Serdeczne Bóg zapłać. Pozdrawiam serdecznie!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dawid120 xbustyx twistedgamers babyshower kociarnia