Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Powstaje radio bez barier  (Przeczytany 2951 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #5 : Styczeń 07, 2010, 13:12:31 »

Mogę powiedzieć, że radio Bez Barier to moje najpiękniejsze i bardzo wyczekane radio... Uśmiech. Zapraszam DJ Bejkerek87.
Zapisane

Adulka
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #4 : Grudzień 31, 2009, 02:18:53 »

Super będzie dopiero w przyszłym roku, chcielibyśmy być partnerami tego radia. "Radia Bez Barier", dla nas to wielki zaszczyt...  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2009, 02:20:51 wysłane przez 62norbi » Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
Marion3
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #3 : Grudzień 25, 2009, 17:49:53 »

Witam!!Nie wiem czy nie jest jużzapóźno zostać prezenterem radia?Skoro w październiku bylo już szkolenie?Myślę że Andrzej Kubiak mógłby mi wskazać drogę w utworzeniu Radia?!Na co liczę i oczekuje pozytywnej odpowiedzi skokins@wp.pl
Zapisane
Marion3
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


« Odpowiedz #2 : Listopad 02, 2009, 20:33:03 »

Radio to  wspaniala możliwość zoriętowania się oświadczeniach i usługach  jakie przyslugują(ON)Chcialbym być w składzie ludzi tworzących tą rozglośni!Lecz na początku chcialbym się skontaktować z osobą odpowiedzialną za to przedsięwzięciei zobaczyć czy podołam zadaniom?!Mariusz.Mój e-mael skokins@wp.pl Czekam na Odp.
Zapisane
Kasia
Moderator Globalny
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 167


« Odpowiedz #1 : Październik 07, 2009, 07:51:07 »

SUPER
Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« : Październik 06, 2009, 18:21:50 »

Powstaje radio bez barier

Jak pozyskać środki z PFRON na własną pasję i przy tym pomóc innym? Wie o tym doskonale  Andrzej Kubiak z bydgoskiego Caritasu, który otrzymał właśnie dotacje w ramach programu "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy" na stworzenie własnej stacji radiowej.

Radio rozpocznie nadawanie w przyszłym roku, a poprowadzą je osoby z niepełnosprawnością ruchową.  Przyszli pracownicy stacji, przechodzą obecnie specjalne szkolenie przygotowujące ich do pracy w mediach.

Na początku będzie można usłyszeć serwisy informacyjne, reportaże, audycje muzyczne i sportowe o zasięgu regionalnym, jednak w planach jest rozmieszczenie reporterów na terenie całego kraju.

W pierwszym etapie działalności dziennikarze stacji skupią się na opisywaniu Bydgoszczy, będą zwracać uwagę nie tylko na bariery, ale również zachęcą mieszkańców z niepełnosprawnością do aktywności.

- Pracuję z osobami niepełnosprawnymi od kilku lat. W tym środowisku jest wielu ciekawych i mądrych ludzi. Chcemy ich przedstawiać na antenie, bo może dzięki ich opowieściom inni niepełnosprawni wyjdą z czterech ścian, przestaną żyć w izolacji - powiedział "Gazecie Wyborczej" Andrzej Kubiak.

Radia będzie można słuchać w internecie, więc dotrze ono do wszystkich zainteresowanych, tym samym stanie się nowym medium dla osób niepełnosprawnych. Redakcja RzT trzyma kciuki i życzy powodzenia w realizacji tego śmiałego przedsięwzięcia.

Źródło: niepełnosprawni.pl

Oprac. R.S
Artykuł pochodzi z
Razem z Tobą - Gazeta Internetowa Osób Niepełnosprawnych
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

jamaiworld divum klasa4a worldofdogs simtractor