Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Niepewność  (Przeczytany 738 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
userid385
Gość
« : Luty 23, 2008, 23:51:59 »

Gdy  Cie    nie  widze   nie  wzdycham  nie    płaczę  nie  tracę  zmysłów  kiedy  Cie zobaczę,  jednakże   gdy  Cie  długo  nie  oglądam,  czegoś  mi  braknie,  kogoś  widzieć  żądam  i  tęskniąc sobie  zadaję  pytanie czy  to  jest  przyjaźń  czy  to  jest...  kochanie
taba  dam  ba  taba diba  dam   bam  taba  diba  dam  bam


Cierpiałem  nie raz,  nie  myślałem  wcale  abym  przed  Tobą  szedł   wylewać  żale, idąc  bez  celu  nie  pilnując  drogi,  sam  nie  pojmuję  jak  w  twe  zajde  progi i  wchodząc  sobie  zadaję  pytanie  co  mnie  tu  wiodło,  przyjaźń  czy... kochanie
taba  dam  ba  taba diba  dam   bam  taba  diba  dam  bam


Gdy  z  oczu znikniesz  nie  mogę  ni  razu w  myśli  twojego odnowić  obrazu, jednakże  nieraz  czuję  mimo  chęci, że on  jest  zawsze blisko  mej  pamięci  i  znowu  sobie  zadaje  pytanie  czy  to jest  przyjaźń  czy  to jest...  kochanie
taba  dam  ba  taba diba  dam   bam  taba  diba  dam  bam


Dla Twego  zdrowia, życia  bym  nie  skąpił,  po  Twą  spokojność do piekieł  bym  zstąpił,  choć  białej  żądzy  nie  ma  w  sercu  mojem,  bym  był  dla  Ciebie  zdrowiem  i  pokojem i  znowu  sobie  powtarzam  pytanie  czy  to  jest  przyjaźń czy  to  jest... kochanie
taba  dam  ba  taba diba  dam   bam  taba  diba  dam  bam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pyb antyczni haxballfc dzikie-koty amazing-monster-wolfs-world