Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: bohaterka z górki- Iza...  (Przeczytany 1299 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
gruszka
Gość
« Odpowiedz #2 : Grudzień 16, 2008, 00:15:43 »

  witamy   na forum  gwiazdę górki :-)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2008, 19:48:02 wysłane przez bejkerek87 » Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #1 : Grudzień 14, 2008, 20:42:41 »



jejku Aduś dziekuje za tak mila slowa jestes kochana :* nawet sie nie spodziwalam ze tak mile o mnie myslisz jestem zaskoczona ale bardzo mile:*:* nawet nie wiesz jak mi teraz milo jest:*
Zapisane
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« : Listopad 30, 2008, 00:25:48 »

Cudem jakoś odzyskałam kontakt z dawną przyjaciółka z Góreczki w Busku i chciałabym abyś cię ją poznali bo kto zna lepiej osobę jak z nią się przebywa....
         Moją jedną z bohaterek z Górki jest- To Iza Włodarczyk z Rzeszowa. Ta dziewczyna ma Dziecięce Mózgowe Porażenie, i tak jak ja kontynuowała leczenia w tym pięknym i za równo historycznym miejscu.

Postać Izy jest dla mnie szczególna ponieważ ona przeszła 3 poważne operacje. Ta  sympatyczna i mądra dziewczyna. Dopiero ma ona dziewiętnaście Lat, i bardzo dużo przeszła razem ze mną.  Ona była w tedy kiedy ja rodziłam się ponownie po drugiej operacji ona miała w tym czasie 3 operacje tzn : po mnie... myślę, że ona zna mnie lepiej niż ktoś obcy ponieważ ona była w centrum  mojego etapu w zyciu i to wtedy jak mi poddawali lekki i była ze mną, jak było mi naprawdę źle Wiedziała co myślę i wiedziała jaka jestem od środka jednak jak już się To zupełnie inna Ada niż znacie teraz pełna dowcipu i pełna życia..jednak gdy skończyło  Busko i jakoś drogi nasze rozeszły i nasz kontakt się zerwał  i dopiero dzisiaj po ponad  4 lat.... Możemy spotkać się na GG.. jej nr to- 8182490. Od dzisiejszego dnia zaczynamy swoją znajomość po reaktywacji (po odnowieniu). Sama jeszcze w to nie wierzę, że odezwała się ta cudowna i bardzo ciepła osoba jak dla mnie i myślę że się stanie i dla was....Można powiedziec, że to jej głownie mówiłam co mnie serdecznie boli i co mi najbardziej po trzeba w tym trudnym jak i pięknym okresie życia !!!. Zgodziła się na to aby podać nr gg ponieważ mnie zna i wie kim tak naprawdę jestem i czym byłam przed operacją. Jest to bardzo cenna osoba ponieważ ona wiele więcej przeszła ode mnie a umie rozumie mnie jak i Was. Również za to cenne że mogliśmy spotkać się w naszym pięknym Domie jakim jest  świat nasza piękna Górka.. Nie tylko pod względem estetycznym za równo  jak i architektonicznym i we wewnętrznym... Jest to miejsce w którym dziecko staje się pełnowartościowym  człowiekiem za równo psych. za równo i fizycznym po górce ludzie są dojrzalsi i bardziej wiedzący o tym Państwie. Szkoda że  to tylko jest moim światem i wspomnienia które sa piękne pomimo wielkiego bólu i wylanych łez. Uświadamiają oni, że pomimo swojego  wieku można swobodnie realizować swoje cele i plany w tym życiu.  Jesteśmy tego przykładem żywym- dla was ..

Nie znam innego świata jest to jedyny świat jaki obecnie mam. Smutne, ale prawdziwe i szczere.

Uświadomić chcę wam jak istotny jest dla mnie świat w którym po zostawiliśmy wszystkie troski nadzieje zarówno jak i smutki i wielkie radości oraz wielkie rozmowy(choroby i np. przygotowanie seksualne czy patriotyczne). i zupełnie nie mające  znaczenia na dalsze dni tzn. np o lekarzach jak i tych co porywają dzieci na operacje czyli tak zwane łapi  duchy... to jest ciekawe jak ktoś lubi nas to może się wydawać istotne, ale dla prostego człowieka nie za bardzo bo ktoś może powiedzieć a po Co o tym mówić po co takie bzdury klepać a po to aby świat do wiedział się o takim miejscu jak Górka w Busku Zdrój, myślę że to będzie sympatyczna przygoda z nami one są dla nas  istotne dla prostego i takiego małego oraz młodego człowieka- jak my ... Nasze życie nie jest usłane różami i szczęściem i nie ma w nim pełnego szczęścia jak i wolności tylko  ma dużo goryczy i niesamowity  piekielny ból, który nie da się opisać poprostu trzeba byc przy człowieku aby bóle które nie raz w nas drzemią...
My nie znamy życia towarzyskiego czy życia intymnego nas tego nie nauczono bo ważniejszym celem jest nasze zdrowie a nie jakieś pozycje łóżkowe najlepszą pozycją jaką znam jest to jak się ułożyć aby nie cierpieć i co zrobić aby zaspokoić na sekundę wielki i niesamowity oraz piekielny  ból i tylko to znamy...a  reszte to mozna w bajki wsadzic jak dla nas .... i  jest to (miejsce) Górka na tej ziemi bo to my znamy... Sex to dla nas  abstrakcja a wręcz kosmochemiczny problem dla nas. Nas to nie kreci może my mamy po 20 lat ale w istotniejsza rzeczą jest uśmiech niezawinionego  dziecka i radość na jego twarzyczce  a nie jak się długo kochać bo nie po to ma się te kilka sekund na tym świecie...
Myślę że jesteśmy odpowiednimi osobami bo my znamy co to ból i cierpienie za równo jak i radość i wielkie smutki..
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 01:16:07 wysłane przez bejkerek87 » Zapisane

Adulka
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.39 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahanowiu magicznyswiat republikasarmacka babor brygadaszarika