Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Na wózkach inwalidzkich wyłudzali miliony  (Przeczytany 2359 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #6 : Październik 04, 2009, 17:41:19 »

niestety brak slow Zły co to w tej naszej Polsce sie dzieje Smutny ale oni uwazaja ze na kim zarobia jak nie na Osobach Niepelnosprawnych to absurdalne:(
Zapisane
raf
raf
zaangażowany
***

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 128


« Odpowiedz #5 : Październik 04, 2009, 11:07:11 »

Ja myślę, że trzeba  się wziąć za tych oszustów na czatach dla niepełnosprawnych: IPON, interie, czaterie i  różne czaty. Moderatorzy czatów może tak dają sobie rade
administratora czatu inny regulamin jemu dać... 
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2009, 21:23:11 wysłane przez 62norbi » Zapisane
Kasia
Moderator Globalny
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 167


« Odpowiedz #4 : Październik 03, 2009, 17:33:27 »

to straszne ale taka jest polska rzeczwywistosc
Zapisane
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #3 : Wrzesień 18, 2009, 18:45:47 »

BRAK SŁÓW
Zapisane
irenaanna
troche tu wchodzisz
**

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 48


Kocham zwierzęta Ludzi toleruje


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 18, 2009, 17:53:35 »

przecież ja już na ten temat pisałam parę miesięcy temu na niepełnosprawnych jakie się cuda dzieją  z dofinansowaniem i co skasowano moje wypowiedzi i mnie wyśmiano i zdołowano kpiono sobie zemnie i pytano się mnie czy ja jestem na pewno inwalidka i czy mam nogi a może ich nie mam takie i inne dyrdymała na swój temat czytałam .bodajże w czerwcu lub w lipcu jak pisałam ze moja koleżanka chciała dofinansowania do wózka inwalidzkiego to usłyszała że niema takiej możliwości bo takowego dofinansowania nie dostanie bo jej się nie należy. Ale tylko jednego nie rozumiem .Jak inwalida nie ma pieniędzy na wózek to skąd u diabła ma pieniądze na łapówkę .ja od 5 lat nie mogę doprosić się o dofinansowanie do szyny ortopedycznej bo takowa kosztuje ponad 20000 a ja mam 1000 zł renty i nie mam kasy na łapówkę ,i do dziś nie mam nowej szyny.
Zapisane

Irena Anna
bejkerek87
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 20
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 482


It's Me


« Odpowiedz #1 : Wrzesień 18, 2009, 14:52:56 »

Nie mieści mi się w głowie, że tak może wyglądać.......... Skandal....
Zapisane

Adulka
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« : Wrzesień 18, 2009, 11:57:07 »

KORUPCJA W PFRON
piątek 18 września 2009 10:53
Na wózkach inwalidzkich wyłudzali miliony
Agenci Centralnego Biura Śledczego w mazowieckim oddziale Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W ich ręce wpadła pracownica PFRON z 30 tys. zł łapówki w kieszeni. Zatrzymano też dwie osoby z jednej z fundacji, w tym 70-letnią panią prezes. Na wózkach dla inwalidów mogły one wyłudzić kilkanaście milionów złotych

Na gorącym uczynku wpadły dwie kobiety: pracująca w PFRON Bogumiła P. oraz przedstawicielka Warszawskiego Towarzystwa do Walki z Kalectwem Grażyna Z. Obie zatrzymano pod warszawskim oddziałem PFRON.

Przy Bogumile P. znaleziono 30 tysięcy złotych. Tyle właśnie łapówki dostała od Grażyny Z. Ta miała jeszcze 10 tysięcy złotych przygotowanych na kolejne łapówki. Następne zatrzymania mogą być więc kwestią czasu.

Chwilę potem agenci Centralnego Biura Śledczego zapukali także do 70-letniej Elżbiety B. To prezes Warszawskiego Towarzystwa do Walki z Kalectwem. Ona też najprawdopodobniej uczestniczyła w całym procederze.

Jak wyglądał pomysł pań? Towarzystwo składało do PFRON wnioski o dofinansowanie sprzętu rehabilitacyjnego. Ale ten nigdy nie istniał, a osoby, które miały je składać, były fikcyjne. CBŚ podejrzewa, że w ten sposób PFRON stracił kilkanaście milionów złotych.

Czy panie trafią do aresztu, zdecyduje jeszcze dzisiaj warszawski sąd.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2009, 12:02:42 wysłane przez 62norbi » Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.213 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wolf-time specjalist crazysquad wuss icecraft