Napromieniowani
 
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: poznajmy sie  (Przeczytany 6841 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
raf
raf
zaangażowany
***

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 128


« Odpowiedz #10 : Czerwiec 18, 2011, 10:39:24 »

witam tez  wszyskich  na  forum  pozwiawiam  cieplutku 
Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #9 : Maj 24, 2011, 01:12:12 »

Witaj Zbyszku na naszym starym forum... Czuj się jak u siebie w domu Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
zbyszek44
Administrator
oj mało nam piszesz:)
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #8 : Maj 23, 2011, 20:53:57 »

Witaj gosiu
Zapisane
zbyszek44
Administrator
oj mało nam piszesz:)
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #7 : Maj 23, 2011, 20:45:31 »

Witam wszystkich
Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #6 : Maj 06, 2011, 00:57:15 »

Witaj Aniu na naszych starych, ale jarych kościach, czuj się jak u siebie w domu... Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
ania3506
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #5 : Kwiecień 22, 2011, 22:07:51 »

witajcie mam na imię Ania i jestem z Krakowa mam chłopaka zbyszka
Zapisane
izkaa189
Izka
Administrator
mieszkaniec
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 245



« Odpowiedz #4 : Marzec 16, 2011, 18:10:31 »

Witam was wszystkich mam nadzieje ze zechcecie mi pomoc wprowadzeniu tego forum
Zapisane
62norbi
Prezes
Administrator
zakochany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 407


Prezes


« Odpowiedz #3 : Marzec 16, 2011, 17:59:41 »

Jestem Norbi...

    Coś o mojej osobie. Jestem po zapaleniu opon mózgowych, mam uszkodzony cały układ nerwowy a z kolei mam ręce niesprane, złą wymowę, niedosłuch i wiele innych dolegliwości z tym związanych. Moje początki z muzyką są związane z korzeniami rodzinnymi tj: mój ojciec grał w zespole i dwóch wujków także. Jako dziecko byłem jeszcze mniej sprawny niż jestem teraz ale to mi nie  przeszkadzało tak bardzo bo byłem uparty jak kozioł. Co zapoczątkowało że rodzice a bardziej mój ojciec zauważyli ze mam coś w sobie warte na materiał muzyka?

Otóż, tato został zmuszony do zakupu nowego akordeonu aby grać w zespole. Gdy tato wypróbował akordeon, położywszy go na podłodze. Ja wtedy wziąłem go w obroty tzn. ubrałem go na siebie i zacząłem grać powoli od najniższego do najwyższego klawisza aż w końcu  zauważyłem przy jednym z klawiszy że brzmi nie tak jak bym sobie to życzył  innym słowem fałszował i podszedłem do Ojca pokazując mu ten fałszujący klawisz. A tato na to:  z niedowierzaniem posłuchał i stwierdził że jednak miałem rację. Okazało się bowiem że, ten akordeon stał pod choinką w sklepie na wystawie i do stroika wewnątrz tego instrumentu dostała się igiełka świerku. Na tej podstawie tato mnie zaczął uczyć grać najpierw na akordeonie potem na elektrycznym pianinie aż w końcu na organach elektronicznych. W czasie późniejszym gdy już zdobyłem zawód, zespół taty zaczął powolną drogę ku końcowi działalności z powodu odejścia jego członków (choroba, śmierć). Tato zaczął sam grywać aż w końcu grał w pobliżu i ja mogłem przyjść posłuchać go jak gra.  No, i pokusiło mnie abym coś zagrał, pomimo tremy zagrałem i tu się wszystko raptem zmieniło.  Odtąd graliśmy wszystkie imprezy razem. W miedzy czasie grywałem z kolegą , ale tak aby sie pograć w świetlicy remizy  OSP w ramach ćwiczeń. A z Ojcem graliśmy dalej aż do ciężkiej choroby taty a w następstwie jego śmierci.  Ale los się do mnie uśmiechnął po kilku miesiącach totalnej zapaści z powodu utraty ojca, który zrobił wszystko aby wprowadzić mnie na właściwą drogę a sam przyznaję że to było bardzo trudne z powodu moich fizycznych nie dosięgnięć. Gram dalej z tą różnicą ze z tym moim kolegą z remizy. Z tego wszystkiego jest jeden morał. Nie ważne jakie są przeszkody dla upartego nie ma nic trudnego.
Zapisane

Nie oglądaj się na rząd, bo wyręczając go, możesz zrobić dużo dobrego, zaś on nie wyręczy cię w niczym.
Antybudynek (kliknij tu...)
http://duetkolezenski.pl.tl/
http://duetkolezenski.phorum.pl/
Hania47
oj mało nam piszesz:)
*

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 20


« Odpowiedz #2 : Marzec 16, 2011, 16:38:09 »

witam was  kochani mam na imię Halina  jestem osobą niepełnosprawną   mieszkam  świętokrzyskie . moje zainteresowanie to muzyka    pomagam osobom niepełnosprawnych i chcę im pomoc . Mam w domu dwa psyi jednego kota  i  chcę wam pomóc  w rozwiązaniu naszych    rad pozdrawiam was i życzę wam miłego dnia
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2011, 16:44:10 wysłane przez gruszka » Zapisane
gruszka
Administrator
napromiieniowany w forum
*****

ile piszemy 0
Offline Offline

Wiadomości: 598


« Odpowiedz #1 : Marzec 16, 2011, 00:43:47 »

 

 Witam jestem Gosia z portalu www.unorbiego.pl napromieniowanych pozytywną  energią.
postaram się   tu na tym  forum pomóc rodzinom dzieci  niepełnosprawnym.


  BUZIACZKI DLA   BRZDĄCÓW Mrugnięcie
   
Zapisane
buziolka
Gość
« : Marzec 16, 2011, 00:34:57 »

wchodzicie na forum moze kogos poznacie nawiązecie przyjażnie miloscie, małeństwa. Form powstało 3 lata temu po czekalo sie malzenstwa pozdrawiam Marcina i Terese Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.35 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

loups stajnia-ow wolfs-rain krolestwo-wloch testowe